SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2013-2014 Ewelina Kosakowska tuż za podium finału krajowego konkursu wiedzy olimpijskiej

Ewelina Kosakowska tuż za podium finału krajowego konkursu wiedzy olimpijskiej

Galeria

FINAŁ KRAJOWY KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ "ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - OD CHAMONIX DO SOCZI" 2.06.2014r. Białystok Zespół Szkół Nr 6 w Białymstoku do finału krajowego wprowadził w kategorii gimnazjów aż 3 uczniów: Ewelinę Kosakowską (III m w kwalifikacjach), Julitę Pankiewicz (XII m) i Pawła Śmiłowskiego (I m). W ścisłym finale, tylko 6 najlepszych gimnazjalistów po teście pisemnym, znalazła się jedynie Ewelina Kosakowska. Ewelcia dzielnie walczyła o podium i skończyło się na IV miejscu. VII lokatę wywalczył Paweł Śmiłowski, a XII - Julita Pankiewicz. Tak, to są miejsca w POLSCE!.

Gdyby Ewelina miała trochę więcej szczęścia (bardzo nie precyzyjne pytanie o kask Małysza albo Stocha oraz nie "zgadła" nazwiska jednej z 4 srebrnych łyżwiarek) w porównaniu do swych rywali, podium było w zasięgu. Ogromnego pecha miał Paweł Śmiłowski. Zawiłości regulaminowe, że tylko 2 uczniów z województwa wchodzi do ścisłego finału spowodowały tylko VII lokatę. Pawle, trzeba było lepiej napisać test finałowy i nie byłoby rozczarowań! Z pewnością jest to spory sukces naszych gimnazjalistów, w którym także swój udział mają świetnie kibicujący z panią dyrektor Bożeną Janiak, pozostali uczniowie naszej szkoły. Gratulacje.

Opiekunem naszych uczniów była pani Monika Szawiel. Zauważyłem też, iż osobą wspierającą była pani Anna Kuczyńska.

Lech Szargiej

 
SP32 Galeria 2013-2014 Ewelina Kosakowska tuż za podium finału krajowego konkursu wiedzy olimpijskiej

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statystyki

Odsłon : 2875958

Tę książkę warto mieć..