SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2013-2014 10.06 - „DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

10.06 - „DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

Galeria

Już tradycyjnie na początku czerwca obchodzimy Dzień bez przemocy. W tym roku świętowaliśmy 10 czerwca. Impreza rozpoczęła się pokazem tresury psa policyjnego. Funkcjonariusz instruował, jak zachować się podczas spotkania z takim zwierzęciem.

Następnym punktem programu był mecz piłki nożnej między uczniami i nauczycielami. W tym roku lepsi okazali się uczniowie i pokonali …swoich nieco  starszych rywali  0:4. Walka była zacięta, ale oczywiście z zachowaniem zasady fair play. Ale to nie był koniec sportowych emocji. Na hali  odbył się półfinał i finał Mistrzostw Szkoły w Piłce Ręcznej. Zwycięzcami została drużyna z klasy IIIc, która pokonała w finale klasę IIIb. Trzecie miejsce wywalczyła klasa IIb, zaś czwarte przypadło klasie IIA. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Filip Mikucki z klasy IIb.

Po dekoracji medalowej nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na najsympatyczniejszego ucznia i uczennicy naszego gimnazjum. Zgłoszono 18 kandydatów. Każdy uczeń i nauczyciel mógł oddać głos na swego faworyta. Po przeliczeniu głosów przez komisję , tytuł najsympatyczniejszej uczennicy przypadł Gabrieli Krauze, zaś za najsympatyczniejszego ucznia uznano Adama Dryla. Oboje uczęszczają do klasy IIc.

Rano odbył się konkurs na Mistrza savoire- vivre’u. Uczestniczyło w nim 21 uczniów, którzy zmagali się z testem zawierającym zagadnienia dotyczące kulturalnego zachowania. Najlepszy wynik uzyskał Bartłomiej Kosiński z klasy IIb i otrzymał zaszczytny tytuł Mistrza savoire- vivre’u 2014.

Imprezę zakończyła rywalizacja drużyn utworzonych z poszczególnych roczników. Uczniowie zmagali się w wielu konkurencjach sprawnościowych wywołując tym okrzyki zachwytu wśród publiczności. Najlepsi okazali się trzecioklasiści, którzy swą siłą fizyczną i pomysłowością zdeklasowali swoich rywali.

Oby duch Dnia bez przemocy trwał przez cały kolejny rok.

 
SP32 Galeria 2013-2014 10.06 - „DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statystyki

Odsłon : 2875980

Tę książkę warto mieć..