SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2013-2014 Podsumowanie działań w związku z realizacją programu edukacyjnego „Poczytaj mi przyjacielu” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

Podsumowanie działań w związku z realizacją programu edukacyjnego „Poczytaj mi przyjacielu” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

Galeria

W roku szkolnym 2013/2014, uczennice z Publicznego Gimnazjum nr 12 w Białymstoku,  prowadziły regularne i systematyczne spotkania z młodszymi koleżankami i kolegami z Przedszkola Samorządowego nr 69 oraz  z przedszkola i „zerówki” przy Szkole Podstawowej nr 32 w Białymstoku. Podczas tych spotkań dziewczęta miedzy innymi czytały fragmenty „Stu Bajek'' Jana Brzechwy, historie z książek „Nowe przygody Mikołajka 2'', książkę pt. , „Skrzaty Domowe”  Renaty Głasek,  historie z książki „Martynka poznaje świat” Gilberta Delahaye, książkę „Przyroda i Świat w obrazkach”  Beaumont Emilie oraz  przygody Franklina, a dokładniej „Franklin mały chwalipięta”, „Franklin mówi „Kocham cię” , oraz „Franklin wymienia się kartami”, „Franklin i nowa nauczycielka” i „Franklin i odwiedziny wydry”. Dzieci uwielbiały jego przygody i chętnie słuchały tych bajek. Oprócz tego dziewczęta kolorowały  z dziećmi obrazki, układały zabawki,  pomagały im także  przy robieniu różnych prac plastycznych. Grały też z dziećmi w różne gry m.in. w grę „Amse Adamse” czy też w grę „Woda i Ziemia”. Dziewczęta wychodziły również  ze swoimi podopiecznymi  na plac zabaw gdzie bawiły się z nimi w „chowanego” i w „berka”.

 
SP32 Galeria 2013-2014 Podsumowanie działań w związku z realizacją programu edukacyjnego „Poczytaj mi przyjacielu” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 186 gości 

Statystyki

Odsłon : 2875982

Tę książkę warto mieć..