Grafik internetowych konsultacji nauczycielskich obowiązujący w dniach 25.03.-10.04.2020r. 
Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godziny
1 Bartoszewicz Krystyna piątek  14.00-16.00
2 Borysiewicz-Korowicka Elżbieta środa 13.00-15.00
3 Botwina Tomasz środa 15.30-17.30
4 Bożena Obuchowska wtorek
czwartek
12.00-13.0
15.00-16.00
5 Brzozowska Joanna wtorek 16.00-18.00
6 Charyton Katarzyna piątek 13.00-15.00
7 Czaban Helena poniedziałek 16.00-18.00
8 Dąbrowska Agnieszka czwartek 10.00-12.00
9 Dernoga Marcin środa 8.00-10.00
10 Dębska Barbara wtorek 12.00-14.00
11 Dubrownik Małgorzata poniedziałek 15.00-17.00
12 Fiediukiewicz Małgorzata poniedziałek 16.00-18.00
13 Filipczuk Edyta środa 10.00-12.00
14 Gąsior Beata czwartek 9.00-11.00
15 Głowacka Barbara wtorek 13.00-15.00
16 Grodzińska Iwona środa 9.00-11.00
17 Haplicznik Anna poniedziałek 9.00-11.00
18 Jabłońska Jolanta wtorek 16.00-18.00
19 Jakimowicz Barbara środa 10.00-12.00
20 Jarocka-Burniewicz Ewa poniedziałek 8.00-10.00
21 Jemielianiuk Leoncjusz poniedziałek 12.00-14.00
22 Jemielity Agnieszka wtorek 10.00-12.00
23 Joka Marzena piątek 13.00-15.00
24 Kalinowska-Ralicka Katarzyna wtorek 15.00-17.00
25 Karpowicz Magdalena wtorek 14.00-16.00
26 Kiczkajło Katarzyna wtorek 9.00-11.00
27 Kirylenko Marta czwartek 13.00-15.00
28 Klepadło Jolanta wtorek 9.00-10.00
29 Klepadło Jolanta czwartek 9.00-10.00
30 Kołos-Monachowicz Joanna poniedziałek 16.00-18.00
31 Komło Edyta środa 13.30-15.30
32 Koszel Joanna poniedziałek 16.00-18.00
33 Kowalczuk Marta piątek 9.00-11.00
34 Kruszewska Anna czwartek 10.00-12.00
35 ks.Fiedorczuk Jan czwartek 14.00-16.00
36 Kuczyńska Anna czwartek 16.00-18.00
37 Łęczycka Lucyna poniedziałek 16.00-17.00
38 Łęczycka Lucyna wtorek 16.00-17.00
39 Łopata Agnieszka wtorek 10.00-12.00
40 Makuszewski Tomasz środa 9.00-11.00
41 Mirghani Małgorzata środa 14.00-16.00
42 Muszyński Tomasz wtorek 9.00-11.00
43 Nikonowicz Jolanta wtorek 17.00-19.00
44 Nowacka Agnieszka środa 16.00-18.00
45 Orłowska-Bernaziuk Izabela  poniedziałek  8.00-10.00
46 Otapowicz Anna poniedziałek 13.00-15.00
47 Panasewicz Ewa  poniedziałek 10.00-12.00
48 Pańkowska Elżbieta wtorek 9.00-11.00
49 Piech Halina poniedziałe
czwartek
11.00-12.0
15.00-16.00
50 Piotrowska Aneta wtorek 8.00-10.00
51 Popławska Wioletta czwartek  17.00-19.00
52 Prymaka Anna poniedziałek 16.00-17.00
53 Prymaka Anna środa 10.00-11.00
54 Purta Izabela wtorek 9.00-11.00
55 Ralicki Dariusz środa 15.00-17.00
56 Rogalewska Urszula wtorek 12.00-14.00
57 Roszkowski Adam czwartek 8.00-10.00
58 Rutkowska - Mojsak Wioletta  poniedziałek-piątek 10.00-12.00
59 Rutkowska Agnieszka wtorek 17.30-18.30
60 Rutkowska Agnieszka czwartek 17.30-18.30
61 Rutkowska Dorota wtorek 15.00-17.00
62 Sadowska Marta piątek 8.00-10.00
63 Sajewicz Anna piątek 13.00-15.00
64 Siemieniuk Julita wtorek 9.00-11.00
65 Skibiński Paweł środa 16.00-18.00
66 Staśkiewicz Jarek  poniedziałek 12.00-14.00
67 Szałaj Monika czwartek 8.00-10.00
68 Szargiej Anna środa 11.00-13.00
69 Szewczyk Ewa poniedziałek  15.00-17.00
70 Szmidt Dorota piątek 8.00-10.00
71 Świrydowicz Barbara poniedziałek  16.00-18.00
72 Tichoniuk Anna wtorek 9.00-11.00
73 Tokajuk Karina środa 10.00-11.00
74 Tokajuk Karina środa 16.00-17.00
75 Walicki Andrzej środa 12.00-14.00
76 Wlazło Beata środa 12.00-14.00
77 Woroniecka Elżbieta wtorek 16.00-18.00
78 Wrona Agata wtorek
piątek
12.00-13.00
8.30-9.30
79 Wysocka Dorota środa 16.00-17.00
80 Wysocka Dorota czwartek 16.00-17.00
81 Zawadzka- Citko Urszula wtorek 9.00-11.00
82 Zdanowicz Katarzyna czwartek 16.00-18.00