SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2015-2016 W BUDOWANEJ HALI BADMINTONOWAEJ W ZS6 JUŻ UKAŁDANY JEST PARKIET!

W BUDOWANEJ HALI BADMINTONOWAEJ W ZS6 JUŻ UKAŁDANY JEST PARKIET!

Email Drukuj PDF

Galeria

W siódmym miesiącu budowy hali badmintonowej w Zespole Szkół Nr 6 w Białymstoku, generalny wykonawca firma BIRKBUD zakończyła wstawianie stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej, a to umożliwiło wejście parkieciarzy. Najpierw sprawdzenie warunków temperaturowych i wilgotnościowych oraz kanałów wentylacyjnych i można rozpocząć układanie części sprężystej głównego parkietu pod deskę barlinecką.

Obok prac parkietowych wykonywane są inne czynności. Glazurnicy uwijają się na "hektarach" powierzchni korytarzowych, łazienkowych i innych pomieszczeń socjalnych. Montowana jest biała armatura, podwieszane sufity oraz trwają prace końcowe przy elewacjach. Na 1 września uczniowie szkoły powinni otrzymać do użytkowania boisko tartanowe, a wcześniej zostały wykonane wszystkie prace połączeniowe nowej hali ze starą (już odbywały się obozy kadry narodowej juniorów w badmintonie oraz zgrupowania badmintonistów i narciarzy z UKS Hubal Białystok i szkolnej półkolonii).
Czekamy także na realizację rozstrzygniętych przetargów na montaż zasłon okiennych starej i nowej hali, monitoringu i nagłośnienia. Przed nami przetarg, a w zasadzie zapytania ofertowe na wyposażenie meblowe, na sprzęt do masażu i odnowy biologicznej, gimnastyczny, trenerski i sędziowski. Pełne ręce roboty mają branżowi inspektorzy nadzoru, a ich celem jest dopilnowanie jakości prac, by przy odbiorze inwestycji było jak najmniej usterek.
Wszystko wskazuje, że 30 września 2016r. BIRKBUD zgłosi inwestycję do odbioru, w połowie października odbędzie się odbiór inwestorski i nastąpi zgłoszenie do nadzoru budowlanego z celem uzyskania pozwolenia na użytkowanie. W II dekadzie listopada Międzynarodowy Turniej Asów 2016 w Badmintonie z udziałem wszystkich polskich olimpijczyków (Nadia Zięba, Robert Mateusiak, Adrian Dziółko - UKS Hubal Białystok, Adam Cwalina - SKB Suwałki i Przemysław Wacha - LKS Technik Głubczyce) będzie imprezą towarzyszącą uroczystościom oddania hali we władanie sportowcom i szkole. Liczymy, że imprezę zaszczycą Wielcy Nasi Goście i Przyjaciele.
Lech Szargiej

 

 
SP32 Galeria 2015-2016 W BUDOWANEJ HALI BADMINTONOWAEJ W ZS6 JUŻ UKAŁDANY JEST PARKIET!

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Statystyki

Odsłon : 2852331

Tę książkę warto mieć..