SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

Szkolny konkurs "Najpiękniejsza Walentynka z życzeniami po angielsku"

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów SP32 i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie językowo-plastycznym "Najpiękniejsza Walentynka". Do 13 lutego 2018r. prosimy przynosić karty walentynkowe wykonane samodzielnie z życzeniami w języku angielskim. Oceniany będzie pomysł, wykonanie i poprawność językowa. Najpiękniejsze prace otrzymają dyplomy i nagrody, oraz oceny cząstkowe z przedmiotu. Prace oddajemy do organizatorów: p. Julity Popowskiej i p. Marty Kowalczuk
Zapraszamy

Julita Popowska

 
SP32