SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 UKS HUBAL Finał ekstraklasy badmintona 10.02.2018r. Kobyłka

Finał ekstraklasy badmintona 10.02.2018r. Kobyłka

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Komunikat finał Kobyłka 2018 Plakat finał Kobyłka 2018

10 lutego 2018r. o godzinie 13.30 w podwarszawskiej miejscowości KOBYŁKA rozegrany zostanie finał polskiej ekstraklasy badmintona pomiędzy obrońcą trofeum SKB LITPOL MALOW SUWAŁKI a pretendentem do tytułu mistrzowskiego UKS Hubal Białystok. W rundzie zasadniczej w meczu tych zespołów nieznacznie lepszą (4:3) była drużyna Hubalczyków.

W drużynie Białostoczan na kortach mogą zagrać: Adrian Dziółko, Michał Rogalski, Wojciech Szkudlarczyk, Paweł Śmiłowski, Mateusz Dubowski, Krzysztof Jakowczuk, Alesia Zaytsava, Laura Sarosi, Edyta Tarasewicz, Karolina Janowska, Aleksandra Radziszewska, Maciej Dąbrowski, Robert Mateusiak, Desandha Vegarani Putri i Aneta Wojtkowska. Trenerem zespołu jest Waldemar Grzegorzewski, prezesem klubu - Lech Szargiej.

Po Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity w Lubinie (1-4.02.2018r.) doszły do nas "ploteczki", że Suwałki "robią wszystko", aby w naszym zespole nie zagrała Laura Putri - umieszczona na liście uprawnionych do gry w sezonie 2017/2018. Mamy jednak nadzieję, że jeszcze w badmintonie wyników nie będziemy ustalać przy zielonym stoliku, a zwycięzcą ekstraklasy zostanie drużyna sportowo w tym dniu lepsza.

Zapraszam Lech Szargiej

 
SP32 UKS HUBAL Finał ekstraklasy badmintona 10.02.2018r. Kobyłka