SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 UKS HUBAL POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA ZAGRAŁ FAIR PLAY!

POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA ZAGRAŁ FAIR PLAY!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

OSTATECZNIE POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA ZAGRAŁ FAIR PLAY!

Przez kilkanaście dni Suwalski Klub Badmintona "walczył" o to, by w meczu finałowym w drużynie UKS Hubal Białystok zagrała znakomita badmintonistka Węgier LAURA SAROSI. Widać, że podkreślenie znakomita nie jest czymś nadzwyczajnym, a oddaje Jej wartość na korcie.
26 stycznia Suwałczanie otrzymali od Sekretarza Ligi wiadomość, że Laura nie może grać w V rundzie i to w Białymstoku (runda odbywała się 27-28.01.2018r.), a okienko transferowe zakończyło się 11 stycznia. 31 stycznia SKB Suwałki pisze protest do Komisji Ligi. Chodziło o to, że Laura Sarosi została oficjalnie pełnoprawną zawodniczką ekstraklasy (znalazła się na liście uprawnionych), ale trzeba było uzupełnić dokumenty rejestrowe: email zawodniczki, wniosek papierowy o rejestrację (nie elektroniczny) i kontrakt klub-zawodniczka.
Wobec powyższego Pan Prezes Polskiego Związku Badmintona Marek Zawadka zrobił znakomitą robotę prosząc uprawnione Biuro Prawne o opinię, z której jasno wynika, że Laura Sarosi może grać w finale właśnie przeciwko SKB LITPOL MALOW Suwałki.
Ostatecznie PZBad. zachował się fair play, za co bardzo dziękujemy.
Lech Szargiej

 
SP32 UKS HUBAL POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA ZAGRAŁ FAIR PLAY!