SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria Konkursy z doradztwa zawodowego

Konkursy z doradztwa zawodowego

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Konkurs ,,Zawodowi odkrywcy” organizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego

Serdecznie zapraszamy uczniów kl. V, VI i VII do udziału w konkursie plastycznym "Zawodowi Odkrywcy". Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „W czym mogę być mistrzem” . Konkurs popularyzuje wiedzę na temat różnorodności świata zawodów i akcentuje potrzebę zdobywania informacji na ten temat.   Praca wykonana dowolną techniką plastyczną ma przedstawiać wybrany przez uczestnika zawód, zgodny z tegorocznym hasłem. Dodatkowo punktowane będą te prace, w których uczeń powiąże przedstawiony zawód z regionalnym rynkiem pracy. Szczegółowych informacji udzielają p. Edyta Komło i p. Beata Wlazło.

Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie  do 8 marca do p. Beata Wlazło lub p. Edyty Komło. Termin złożenia pracy do 4 kwietnia 2018r.

Turniej Wiedzy o Zawodach

Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum do  wzięcia udziału w X edycji Turnieju Wiedzy o Zawodach. Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań uczniów informacjami o zawodach oraz kwalifikacjach poszukiwanych na rynku pracy, doskonalenie umiejętności uczestników w pozyskiwaniu informacji na temat ścieżek edukacyjnych i zawodowych, podniesienie świadomości uczniów w podejmowaniu samodzielnych i trafnych decyzji dotyczących wyboru przyszłego zawodu. . Szczegółowych informacji udzielają szkolni doradcy zawodowi p. Edyta Komło i p. Beata Wlazło. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt do 14 marca 2018r.

Beata Wlazło

Edyta Komło

 
SP32 Galeria Konkursy z doradztwa zawodowego