SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2017-2018 Wycieczka Anglia - Walia

Wycieczka Anglia - Walia

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Galeria

W wycieczce autokarowej (6-12 maja 2018r.) Anglia - Walia, zorganizowanej przez Szkołę i Fundację Językową ABC, wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły. Uczniowie zwiedzili: Londyn, Bristol, Bath i Cardiff. Z relacji i wrażeń naszych podopiecznych wynika,że wyjazd był udany, a nawet "fantastyczny". Najbardziej podobały się następujące zabytki: London Eye i oszałamiający widok na miasto, Tower Bridge - czyli najstarszy most-wieża, oraz Stonehenge - tajemniczy kamienny krąg. Uczniowie byli również zachwyceni: mostem Clifton Suspension Bridge w Bristolu, niezwykłym muzeum Tate Modern, oraz piękną stolicą Walii - miastem Cardiff. Nocowanie u rodzin brytyjskim okazało się ciekawą przygodą, Brytyjczycy byli przyjaźni i pomocni. Na ulicach Londynu spotkać można było brytyjski akcent i natłok ludzi wielu kultur świata. Polecamy wszystkim, którzy lubią zwiedzać inne miasta i uczyć się języka.

koordynator: Julita Popowska

 
SP32 Galeria 2017-2018 Wycieczka Anglia - Walia

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Statystyki

Odsłon : 2875967

Tę książkę warto mieć..