SP32 Galeria 2017-2018 Wycieczka Anglia - Walia

Wycieczka Anglia - Walia

W wycieczce autokarowej (6-12 maja 2018r.) Anglia - Walia, zorganizowanej przez Szkołę i Fundację Językową ABC, wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły. Uczniowie zwiedzili: Londyn, Bristol, Bath i Cardiff. Z relacji i wrażeń naszych podopiecznych wynika,że wyjazd był udany, a nawet "fantastyczny". Najbardziej podobały się następujące zabytki: London Eye i oszałamiający widok na miasto, Tower Bridge - czyli najstarszy most-wieża, oraz Stonehenge - tajemniczy kamienny krąg. Uczniowie byli również zachwyceni: mostem Clifton Suspension Bridge w Bristolu, niezwykłym muzeum Tate Modern, oraz piękną stolicą Walii - miastem Cardiff. Nocowanie u rodzin brytyjskim okazało się ciekawą przygodą, Brytyjczycy byli przyjaźni i pomocni. Na ulicach Londynu spotkać można było brytyjski akcent i natłok ludzi wielu kultur świata. Polecamy wszystkim, którzy lubią zwiedzać inne miasta i uczyć się języka.

koordynator: Julita Popowska

SP32 Galeria 2017-2018 Wycieczka Anglia - Walia

Nabór do szkół ponadpodstawowych dla klas 8

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych dla klas 3PG