SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2018-2019 NOCNE BIEGANIE W LESIE PIETRASZE

NOCNE BIEGANIE W LESIE PIETRASZE

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W LESIE PIETRASZE

Galeria

27.09.2018r. na budowanych narciarskich trasach biegowych w Lesie Pietrasze Szkoła Podstawowa Nr 32 z UKS Hubal Białystok zorganizowali pierwsze nocne biegi przełajowe w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. W 7 biegach wystartowało ponad 150 adeptów biegania, ale w tym dniu "prawie" najważniejsi byli rodzice.
Pełne wyniki opublikujemy nieco później, a dzisiaj prezentujemy "mało profesjonalny" fotoreportaż. Tak, jak uczyliśmy się, jak takowe zawody przeprowadzić, tak też ja muszę nauczyć się fotografii nocnej i w dodatku sportowej. Jedno jest pewne: już teraz dziękujemy dwóm głównym organizatorom panom Andrzejowi Walickiemi i Dariuszowi Ralickiemu.

wyniki

Lech Szargiej

 
SP32 Galeria 2018-2019 NOCNE BIEGANIE W LESIE PIETRASZE