SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA BIAŁEGOSTOKU w lidze lekkoatletycznej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W dn.20.09.2018  w Białymstoku na stadionie w Zwierzyńcu uczennice najstarszych klas naszej szkoły reprezentowały nas na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej miasta Białegostoku w lidze lekkoatletycznej. Drużyna 16 osobowa zajęła 3 miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego. Finał odbędzie się na wiosnę, czeka nas dużo pracy.

Uczennice wystąpiły w składzie: Popko Hanna(3a),Jakubik Paulina(3a), Brak Gabriela(3a),Kamila Ramotowska(3a),Andruszkiewicz Kamila (3a),Bielak Anita (3a),Pluta Roksana(3b),Wilczewska Katarzyna(3c),Trochimczyk Małgorzata(3c),Szostkiewicz Julia (8d), Stankiewicz Julia(7a),Łozowska Natalia(7a), Szymanowicz Amelia(7a),Perkowska Julita(7a),Domanowska Weronika (7a),Sztachańska Martyna (8a)

Opiekunami drużyny byli Izabela Purta  i Adam Roszkowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 
SP32