SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

PIĘKNE WYRÓŻNIENIE DLA PANI BASI DĘBSKIEJ

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Wyróżnienie im. Zofii Matysikowej

Galeria

Wśród dziesięciu nauczycieli chemii z całej Polski, uhonorowanych  medalem im. Zofii Matysikowej  znalazła się Barbara Dębska nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 32 z oddziałami PG Nr 12 w Białymstoku.

21 września 2018r., podczas 61  Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który odbył się  na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie zostały wręczone już po raz dziesiąty dziesięciu nauczycielom  nagrody im. Zofii Matysikowej. Profesor Zofia Matysikowa była pierwszym w Polsce profesjonalnym dydaktykiem chemii.  Medal przyznawany jest za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, popularyzację wiedzy chemicznej, rozwijanie innowacyjnych metod nauczania i uczenia się oraz za aktywną działalność na rzecz edukacji chemicznej.

Pani Basiu, serdeczne gratulacje. Lech Szargiej

 
SP32