SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 UKS HUBAL HUBALOWSKI ATOM MINI W FINALE WORD DANCE POLSKA!

HUBALOWSKI ATOM MINI W FINALE WORD DANCE POLSKA!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

2 listopada 2018r. w programie "na żywo" TV POLSAT pod nazwą " WORD DANCE POLSKA" w grupie juniorskiej w gronie 6 półfinalistów znalazła się grupa tańca nowoczesnego ATOM MINI po kierownictwem Edyty Jerończuk. Nasze dziewczyny z 1 rodzynkiem zaprezentowały się świetnie wchodząc do finału z drugim wynikiem. Dla mnie były najlepsze!. Gratulacje. Teraz czekamy na występ na 50-lecie SP Nr 32 (środa 12.00), a później na znakomity popis swego talentu już w finale programu.

Lech Szargiej

 
SP32 UKS HUBAL HUBALOWSKI ATOM MINI W FINALE WORD DANCE POLSKA!