SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

Sprawozdanie z Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej „ ISKRA CUP” w Bydgoszczy.

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W dniach 3-4 listopada w hali sportowej BKS Chemik w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej „ ISKRA CUP” . W zmaganiach  łącznie udział wzięło 36 zespołów  z całej Polski. Do rywalizacji przystąpiło 20 zespołów w kat. dwójek i 16 zespołów w kat. trójek.  W  zawodach w  kat. dwójek wzięła udział drużyna  UKS Hubal Białystok ,którą reprezentowali  Michał  Wajszczuk oraz Wojciech Walicki pod okiem trenera Andrzeja Walickiego. W pierwszym dniu rozgrywek drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 10 zespołów i rywalizowały w  systemem każdy z  każdym. Po emocjonujących dziewięciu  pojedynkach  Hubal Białystok  wyszedł ze swojej grupy z drugiego miejsca przygrywając tylko jeden mecz z zespołem MKS Bzura Ozorków  i awansował do pierwszej czwórki. W drugim dniu turnieju drużyna Hubala rozegrała 3 zacięte mecze na bardzo wysokim poziomie. Największe emocje towarzyszyły chłopcom w  starciu  z  zespołem z Torunia. Po zaciętej walce wygrali 2:0 zachowując szansę na pierwsze miejsce. Ostatecznie chłopcy  zajęli 2 miejsce ulegając po raz drugi zespołowi MKS Bzura Ozorków.

film - mecz półfinałowy (wymagana możliwość odtwarzania mp4 w przeglądarce)

Andrzej Walicki

 
SP32