SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

Wywiadówka profilaktyczna dla rodziców uczniów z klas V-VIII SP

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Szanowni Państwo.

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie z pracownikiem ETAP- Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych w Białymstoku w dniu 10.12. 2018 r. (poniedziałek) na godzinę 17.00 do małej sali gimnastycznej (przy sekretariacie szkoły) na temat powszechności wśród dzieci i młodzieży zjawiska CYBERPRZEMOCY. W trosce o dobro  i bezpieczeństwo w sieci Państwa dzieci, liczymy na udział w zaproponowanym spotkaniu. Przewidywany czas spotkania - ok.45 minut.

Anna Otapowicz

 
SP32