SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

ZOSTAŃ SZKOLNYM ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie naszej Szkoły!

W dniach 12-19 grudnia 2018r. odbędzie się w naszej szkole kolejna zbiórka słodyczy dzieciom z Domu Dziecka nr2 w Białymstoku. Wolontariuszki z kl.3Ag będą codziennie odwiedzały wszystkie klasy i zbierały słodkie upominki. Zebrane artykuły można również zostawiać w s.29. Zostaną one przekazane dzieciom, którym sprawi to choć odrobinę radości. Po raz kolejny liczymy na Waszą życzliwość, zrozumienie oraz chęć współpracy ;-)

Życzymy dużo ciepła w sercach, optymizmu i uśmiechu. Dziękujemy,

p. Marta Kowalczuk i p. Ania Tichoniuk

 
SP32