SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Galeria

Pierwsze zawody z cyklu "Narodowego programu rozwoju biegów narciarskich" miały  miejsce w Mucznym. Pierwszego dnia   rywalizowano  w biegach sprinterskich. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników. Bezkonkurencyjny w kategorii Open okazał się Krzysztof Małkiński , który tego dnia zwyciężył wszystkie biegi począwszy od kwalifikacji po finał.  W kategorii Junior C perfekcyjnie spisała się Hanna Popko , która nie zostawiła cienia wątpliwości rywalkom i zwyciężyła bieg. Dobrze spisali się także inni reprezentanci naszego klubu : 13 miejsce Kacper Kucharski , 17 miejsce Michał Jurgiel (obaj kategoria Junior B), 21 miejsce Emanuel Sosnowski, 30 miejsce Jonasz Bakun (obaj kategoria Junior C), 24 miejsce Dawid Giba i 26 miejsce Jan Leżanka (obaj kategoria Junior D).

Drugi dzień rywalizacji w ramach Pucharu Polski w Mucznym, stał pod znakiem biegów dystansowych stylem klasycznym. Rywalizacja toczyła się na dystansach od 2,5 km do 15 km. Najdłuższy bo 15 kilometrowy odcinek mieli do pokonania mężczyźni w kategorii OPEN. W której ponownie ze sporą przewagą zwyciężył Krzysztof Małkiński. W kategorii Junior C na dystansie 5km 2 miejsce po świetnej walce przypadło Hani Popko. Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się kolejni reprezentanci naszego klubu: w kategorii Junior B na dystansie 10km 13 miejsce Kacper Kucharski , 14 miejsce Michał Jurgiel , w kategorii Junior C na dystansie 5km  27 miejsce Jonasz Bakun oraz 28 miejsce Emanuel Sosnowski , w kategorii Junior D na dystansie 2,5 km 20 miejsce Dawid Giba i 31 miejsce Jan Leżanka. Sukcesy naszych zawodników zawdzięczamy świetnemu przygotowaniu nart przez trenera Adama Roszkowskiego.

 

Michał Jurgiel

 

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Statystyki

Odsłon : 2760742

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..