SP32 UKS HUBAL HANNA POPKO NAJLEPSZĄ NARCIARKĄ POLSKI?

HANNA POPKO NAJLEPSZĄ NARCIARKĄ POLSKI?

RANKING PUCHARU POLSKI GRUPY AZOTY 2019

Po 4 cyklach zawodów (pozostała już tylko Wisła) wśród młodziczek zdecydowanie prowadzi uczennica Szkoły Podstawowej Nr 32 z oddziałami PG Nr 12 w Białymstoku, narciarka UKS Hubal Białystok Hanna Popko z wystarczającą przewagą, by już mówić, że jest najlepszą narciarką Polski wśród młodziczek. Świetnie też wypada nieco starszy Jej kolega, Krzysztof Małkiński liderujący wśród seniorów. Warto też odnotować 12 miejsce Michała Jurgiela i 13 Kacpra Kucharskiego wśród juniorów B oraz 13 miejsce UKS Hubal Białystok w klasyfikacji klubowej.
Przed nami w marcu finały krajowe rywalizacji międzyszkolnej w Białce Tatrzańskiej oraz już w czwartek 21 lutego 2019r. godzina 17.30 Las Pietrasze (przy sztucznym oświetleniu) - Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego  w Biegach Narciarskich.
Lech Szargiej

SP32 UKS HUBAL HANNA POPKO NAJLEPSZĄ NARCIARKĄ POLSKI?

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32