SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2018-2019 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Mistrz poprawnej polszczyzny”

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Mistrz poprawnej polszczyzny”

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Galeria

21 lutego 2019r.  (Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego)  w Szkole Podstawowej nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „Mistrz poprawnej polszczyzny”. Jego celem było zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży klas IV-VIII na potrzebę dbania o poprawne posługiwanie się językiem ojczystym.  Zadaniem uczniów było napisanie wiersza na temat „Dlaczego język płata nam figle?”. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów klasy IVa, spośród których Maciej Orzel zajął I miejsce! Serdeczne gratulacje, Maćku! J

Edyta Komło

 
SP32 Galeria 2018-2019 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Mistrz poprawnej polszczyzny”