SP32

Zrób doskonałe zdjęcia swoim dzieciom - warsztaty fotograficzne

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty fotograficzne dla rodziców z dziećmi, na których rodzice poznawać będą techniki fotografii. Zajęcia odbędą się dnia 6 marca 2019 r. o godz. 17.00.

W  życiu rodzinnym mamy wiele okazji, by zamieniać się w fotografów: narodziny dziecka, ważne wydarzenia i uroczystości, pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwsza zupka, pierwsza klasa, dziewczyna, bryka, wnuczka… Pamięć jest ulotna, a zdjęcia pozostają! Warto więc robić je doskonale.

Warsztaty trwają 3,5 godziny, składają się z części teoretycznej na temat zasad fotografiki oraz części praktycznej, podczas której wykonujemy zdjęcia swoim dzieciom pod okiem fotografa. Na zakończenie zostaną przeanalizowane i omówione efekty prac uczestników.

Na warsztaty zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami. W trakcie   części teoretycznej dla dzieci zapewniamy dobrą zabawę, zaś w części   praktycznej dzieci zamieniają się w celebrytów, a rodzice w paparazzi.

Plan warsztatów:

- wprowadzenie do fotografii dziecięcej - kadrowanie, oświetlenie, zachowanie dzieci, przykładowe zdjęcia i techniki,

- zajęcia praktyczne: ćwiczenia pod okiem fotografów,

- omówienie wybranych zdjęć wykonanych przez uczestników.

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (III piętro, sala nr 32).

Na warsztaty należy zabrać swój aparat fotograficzny (dowolna marka lub typ aparatu).

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz rejestracyjny,  koniecznie podając wiek dziecka (lub dzieci) w polu „uwagi”, które  będzie uczestniczyło w warsztatach.

Link do formularza:

Serdecznie zachęcamy do udziału!

SP32