SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

Pilotaż programowania

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Od 1 września 2016 roku realizowany jest projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej „Pilotaż programowania”.
Przedsięwzięciem edukacyjnych realizowanych w ramach Pilotażu w województwie podlaskim w bieżącym roku szkolnym 2018/2019 jest druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Robotów RoboMeeting o puchar Dyrektora III L.O. im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku, organizowany przez Szkolne Koło Robotyki „3LO-BOT”. Turniej odbędzie się w dniu 28 marca 2019 r. w Białymstoku ul. Pałacowa 2/1.
Zapraszamy wszystkie szkoły do współzawodnictwa w drugim ogólnopolskim turnieju organizowanym – w ramach Pilotażu programowania - w województwie podlaskim, który będzie jednocześnie wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń, a przede wszystkim świetną zabawą pasjonatów programowania i robotyki.
Więcej informacji oraz regulamin i formularz rejestracji uczestników znajduje się na www.robomeeting.pl.

 
SP32