SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

Podziękowania

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przekazały dary książkowe w ramach akcji „Podaruj książki bibliotece szkolnej”. Dzięki życzliwości naszych czytelników biblioteka szkolna wzbogaciła się o 144 książki. W zbiorach znalazły się książki przygodowe, obyczajowe, podróżnicze, krajoznawcze, biograficzne, bajki dla młodszych dzieci oraz albumy i atlasy. Dary te wzbogacą księgozbiór biblioteki a tym samym poszerzą ofertę dla wszystkich naszych czytelników.

Nauczyciele-bibliotekarze

 
SP32