SP32 Galeria 2018-2019 Udział uczniów SP32 w Wielkanocnej Zbiórce Żywności Caritas "TAK, POMAGAM!"

Udział uczniów SP32 w Wielkanocnej Zbiórce Żywności Caritas "TAK, POMAGAM!"

W dniu 29 marca br. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w XVI Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności  zorganizowanej przez Caritas pod hasłem "TAK, POMAGAM!". Wolontariusze SP32 włączyli się w akcję pomocy osobom potrzebującym zbierając artykuły spożywcze w jednym z białostockich sklepów PSS OPAŁEK. Produkty zebrane podczas zbiórki trafią do najbiedniejszych rodzin wielodzietnych, bezdomnych, chorych i bezrobotnych. Szczególne podziękowanie za zaangażowanie w akcję należy się następującym uczniom:

Przemysław Panasiuk kl. III bg

Kamil Makarczuk-Jackowski kl. III bg