SP32

WARSZTATY DRUKU 3D ORAZ MODELOWANIA 3D DLA MŁODZIEŻY

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na Warsztaty druku 3d oraz modelowania 3d dla młodzieży w wieku 12-15 lat , które rozpoczną się 23 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00.

Warsztaty druku 3d oraz modelowania 3d dla młodzieży to zajęcia mające na celu wprowadzenia i zainteresowanie młodzieży tematyką technologii druku 3d.

Składają się z 8 spotkań (1 w tygodniu) po 1,5 godziny - wtorki 17.00 - 18.30.

Warsztaty są skierowane do młodzieży w wieku 12-15 lat.

Warsztaty składają się z 3 części: I. SZKOLENIE PODSTAWOWE

- zaprezentowanie uczestnikom zagadnień związanych ze wszystkimi najpopularniejszymi technikami druku 3D na całym świecie

- praktyczne zapoznanie uczestnika z możliwościami i wykorzystaniem technologii druku 3D

- wdrożenie uczestników w podstawy wiedzy i tajniki tej technologii

- praktyczne możliwości wykorzystania druku przestrzennego

II. SZKOLENIE Z PODSTAW PROJEKTOWANIA 3D

- przekazanie niezbędnej wiedzy i umiejętności do projektowania w programie SKETCHUP

- zapoznanie się ze specyfikacją programu i technikami przygotowania projektów

III. SZKOLENIE Z OBSŁUGI DRUKARKI 3D

Przekazanie podstawowej wiedzy i umiejętności niezbędnej do obsługi, wykorzystania drukarki 3D

Każdy uczestnik indywidualne projektuje model, przygotowuje do druku na drukarce 3D.

Gotowy wydruk zabiera do domu.

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (sala nr 33, III piętro).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej informacji z naszego newslettera i

trwale usunąć swój adres z naszej bazy kliknij na poniższy

linkhttp://rodzina.bialystok.pl/newsletter.php?adress=zs6@um.bialystok.pl&token=6a6e84049c3534d3c1da3a5f98b25b25c74ac951&action=0

SP32