SP32 Galeria 2018-2019 Starsi koledzy młodszym – wspólna lekcja III c PG i II b SP

Starsi koledzy młodszym – wspólna lekcja III c PG i II b SP

6 czerwca 2019 roku klasa III c gimnazjum miała na swojej lekcji biologii bardzo miłych gości - uczniów klasy IIb wraz z wychowawczynią p. Haliną Piech. Starsi uczniowie przeprowadzili zajęcia praktyczne wprowadzając swoich młodszych kolegów  w tajniki anatomii człowieka. Drugoklasiści słuchali z uwagą, z chęcią i zaangażowaniem wykonywali zadania zlecone przez gimnazjalistów - składali modele anatomiczne, oglądali preparaty mikroskopowe, dopytywali o budowę komórek. Lekcja minęła szybko i w bardzo przyjemnej atmosferze.

Agata Wrona, Halina Piech