SP32 Galeria 2018-2019 ROZBILIŚMY BANK! 6 OSÓB Z NASZEJ SZKOŁY OTRZYMAŁO NAGRODY W KONKURSIE „NASZ CZYSTY BIAŁYSTOK”

W IX edycji Miejskiego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego „Nasz czysty Białystok”, pod hasłem: „Moja rodzina i ja o czyste powietrze dba” 5 osób zostało laureatami i jedna została wyróżniona.
W konkursie wzięło udział 126 uczestników. W kategorii fotografia-  Krystian Kluczuk
z klasy 8b- zajął II miejsce, a Gabriela Swirydowicz  z klasy IIIag - III miejsce.

W kategorii  plastycznej kl. IV – VI byliśmy niepokonani.
Jan Kukuczka z kl. IVc - I miejsce,

Magdalena Bobkiewicz kl. Vc - II  miejsce,

Katarzyna Kozłowska z kl. Vc - III miejsce,

Małgorzata Ogonowska z kl. Vb - wyróżnienie.

Plakat z nagrodzoną pracą ucznia naszej szkoły Krystiana Kluczuka zostanie umieszczony w autobusach komunikacji miejskiej Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego „KPK”.
Uczniowie ucieszyli się nie tylko z wysokich lokat, ale i z cennych nagród, które otrzymali.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Dębska, Agata Wrona, Elżbieta Woroniecka