SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2018-2019 ŻYWA LEKCJA BIOLOGII Oliwii Kwasowskiej dla klasy VIIIC i VIIB

ŻYWA LEKCJA BIOLOGII Oliwii Kwasowskiej dla klasy VIIIC i VIIB

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Galeria

W ramach prezentacji swoich zainteresowań uczennica Oliwia Kwasowska z kl. VIIIc zorganizowała na jednej z lekcji biologii niezwykłe spotkanie z hodowanymi przez siebie zwierzętami. Uczennica przyniosła do szkoły i zaprezentowała: agamę brodatą, gekona lamparciego, modliszkę gwinejską i modliszkę oczkową. Dziewczynka interesuje się  terrarystyką od roku 2014, kiedy to nabyła swoje pierwsze zwierzę  - gekona lamparciego, a rok później - agamę brodatą. Obecnie posiada w swojej hodowli: 12 modliszek, skorpiona, agamę i cztery gekony. Oliwia chętnie opowiada ciekawe historie związane z hodowanymi zwierzętami i udziela wskazówek dotyczących ich hodowli. Dzięki niezwykłemu hobby dziewczynki uczniowie z klasy VIIIc i VIIb mogli usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat wymagań, zwyczajów i środowiska życia tych zwierząt. Dzieci obserwowały przyniesione gady i owady, dotykały je, dzieliły się spostrzeżeniami i wrażeniami.

Gratuluję Oliwii tak wspaniałych zainteresowań !!!

Zapraszam do galerii zdjęć z tej niezwykłej lekcji biologii

Elżbieta Woroniecka

 
SP32 Galeria 2018-2019 ŻYWA LEKCJA BIOLOGII Oliwii Kwasowskiej dla klasy VIIIC i VIIB

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Statystyki

Odsłon : 2818442

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..