SP32

ROWEROWA STOLICA POLSKI

Zachęcam wszystkich: dzieci, rodziców, pracowników szkoły oraz ich znajomych do wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Ponad 20 miast (w tym i BIAŁYSTOK) przystąpiło do tego konkursu.

Jak włączyć się do akcji? Oto fragment artykułu z portalu bialystok.pl

„Jeśli jeździsz na rowerze i masz smartfon, możesz wziąć udział w zabawie. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację „Rowerowa Stolica Polski” i wybierzesz Białystok jako miasto, dla którego chcesz zbierać kilometry. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego uczestnik przebywający poza granicami kraju może również przystąpić do rywalizacji na rzecz wybranego miasta i tworzyć wspólnie niezapomniane sportowe emocje.

W rywalizacji będzie liczył się każdy kilometr przejechany od 1 do 30 września. Udział w zabawie jest dla uczestników całkowicie bezpłatny, a dla najaktywniejszych zostały przewidziane nagrody. Trzy rowerzystki i trzech rowerzystów, którzy w skali kraju nakręcą we wrześniu najwięcej kilometrów, otrzymają rowery miejskie. Miasto Białystok też przygotuje nagrody – upominki rowerowe – dla trzech najlepszych kobiet i trzech najlepszych mężczyzn.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.rowerowastolicapolski.pl.

Powodzenia!!!

Barbara Dębska

SP32

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32