SP32

Wykład „Wychowanie dzieci z zaburzeniami rozwoju"

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Wychowanie dzieci z zaburzeniami rozwoju" który odbędzie się dnia 14 października 2019 r. o godz. 17.00.

Wychowanie dziecka to jedna z najtrudniejszych sztuk. Rodzice stoją przed ważnym zadaniem przygotowania młodego człowieka do życia.

Zastanawiają się jakie postępowanie będzie najlepsze? Jak dostosować metody wychowawcze do jego rozwoju?

Często stają jeszcze przed kolejnym zadaniem, którym są zaburzenia ich dzieci.

Wobec tego:

- Jak rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby dziecka?

- Jak wspierać je w rozwoju?

- Co robić gdy pojawiają się trudne zachowania dziecka?

- Jak radzić sobie z trudem rodzicielstwa?

Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi na wykładzie który poprowadzi:

Justyna Bacławska- pedagog, terapeuta w Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia Klanza w Białymstoku-od 12 lat prowadzący grupy terapeutyczne, treningi oraz indywidualne wsparcie oraz terapię dzieci i młodzieży w szeroko rozumianym kryzysie, trener I stopnia PSPiA KLANZA od 9 lat prowadzący szkolenia kierowane do rodziców, nauczycieli, specjalistów zakresie pomocy i pracy z dziećmi i młodzieżą , kierownik specjalistycznej placówki wsparcia dziennego Klanzowisko PSPiA KLANZA

Wykład odbędzie się w Białostockiej Akademii Rodziny w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (świetlica, parter).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularzu rejestracyjnym.

W trakcie trwania wykładu Organizatorzy zapewniają na miejscu fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

SP32

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32