SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2019-2020 Hanna Popko "odnalazła" się w Austrii!

Hanna Popko "odnalazła" się w Austrii!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Dzień dobry.

W październiku przygotowuję się do sezonu startowego na obozie kadrowym w austriackich Alpach. Mieszkamy w Ramsau u stóp lodowca Dachstein w przytulnym pensjonacie Club Villa prowadzonym przez polską rodzinę.

Praktycznie czujemy się tutaj jak w domu.  Ramsau to wymarzone miejsce do treningów - jest to jeden z największych regionów narciarskich w Europie. Mieszkamy na poziomie ok. 1300 metrów n.p.m. u podnóża masywu i codziennie wjeżdżamy wyciągiem na lodowiec Dachstein na wysokość 2700 metrów n.p.m. Warunki do trenowania są tu idealne, a widoki przepiękne.

Pozdrawiam z Austrii - Hania (Popko).

Foto: H.P.

 
SP32 Galeria 2019-2020 Hanna Popko "odnalazła" się w Austrii!

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Statystyki

Odsłon : 2841102

Tę książkę warto mieć..