SP32 Galeria 2019-2020 "Narodowe ciastko"

"Narodowe ciastko"

- akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu

W piątek 8 listopada 2019 roku, po raz pierwszy odbył się w naszej szkole kiermasz  charytatywny pn.: „Narodowe ciastko”. Tłem akcji były obchody
101 rocznicy Narodowego Święta Niepodległości Polski.

W jej ramach, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wykonali około 100 kokardek w barwach biało – czerwonych oraz przygotowali i ozdobili barwami narodowymi przepyszne, słodkie wypieki.

Zarówno kokardki, jak też i wypieczone słodkości cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli oraz rodziców naszej szkoły
i szybko znalazły nabywców. Dochód z tej charytatywnej akcji przeznaczony został na szczytny cel – Szkolną Szlachetną Paczkę roku 2019.

Opiekunowie i członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie dziękują za wsparcie i wpływające słowa uznania.

SP32 Galeria 2019-2020 "Narodowe ciastko"