SP32

LISTOPADOWE RECYTACJE

W listopadzie w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Wolność kocham i rozumiem”, na którym zaprezentowano utwory poświęcone tematowi wolności – w szerokim znaczeniu tego słowa. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Wzięło w nim udział 80 uczestników, w tym 5 uczennic naszej szkoły. Profesjonalne jury, po wysłuchaniu recytacji, przyznało w 3 kategoriach wiekowych – 9 nagród i 9 wyróżnień.

Uczennica naszej szkoły, Małgorzata Pawłowska z klasy 8 c (pod opieką pani Wioletty Rutkowskiej-Mojsak), otrzymała wyróżnienie za prezentację wiersza W. Broniewskiego pt. „Żołnierz polski”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nauczyciele języka polskiego

SP32