SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2019-2020 Święto Misia

Święto Misia

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

25 listopada swoje święto obchodzi jedna z najbardziej popularnych zabawek na świecie – MIŚ.  Pluszowa maskotka, kojarząca się nam z beztroskim dzieciństwem była dzisiaj głównym bohaterem spotkania w bibliotece szkolnej. Do wspólnego świętowania zaprosiłyśmy dzieci z klas zerowych. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć czytania opowiadań o misiach. Dodatkową  atrakcją były przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy prezentacje multimedialne: „25 listopada Dzień Pluszowego Misia”, „Opowieść o Kubusiu Puchatku” oraz wys Zapisz tawa książek i kolekcja misiów.

Galeria

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka, Agnieszka Sawczuk

 
SP32 Galeria 2019-2020 Święto Misia

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Statystyki

Odsłon : 2879157

Tę książkę warto mieć..