SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Konkursy Olimpiada Informatyczna Juniorów

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

16 grudnia kończy się tura otwarta zawodów Olimpiady Informatycznej Juniorów. Zachęcamy wszystkich uczniów do startu w niej. Do startu wystarczą bardzo podstawowe umiejętności programistyczne. Treści zadań znajdują się pod serwisie SIO2 (https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij14-1/p/).

Z kolei na stronie https://oij.edu.pl/zawodnik/zadania/ znajdują się przykładowe zadania wraz z opisem rozwiązań i kodami w C++ oraz Pythonie, a uczniowie mogą wysyłać swoje rozwiązania w serwisie SIO2 (tak jak na Olimpiadzie), pod adresem https://sio2.mimuw.edu.pl/c/przykladowe-zadania/. Zrobienie tych zadań pomoże uczniom w rozwiązaniu zadań z tury otwartej.

 

Przypominamy też, że w turze otwartej wyniki są widoczne od razu po zgłoszeniu rozwiązania - w razie pomyłki można poprawić program i zgłosić go ponownie. Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas pod adresem:

olimpiada@oij.edu.pl<mailto:olimpiada@oij.edu.pl>.

Polecamy też Twoim uczniom otwarte, internetowe Olimpijskie Koło Informatyczne - https://www.facebook.com/OlimpijskieKoloInformatyczne/.

Powodzenia w przygotowaniach!

Pozdrawiamy

Joanna Śmigielska, Lech Duraj

Komitet Główny OIJ

 
SP32 Konkursy Olimpiada Informatyczna Juniorów

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Statystyki

Odsłon : 2879119

Tę książkę warto mieć..