SP32

Wyniki szkolnego konkursu językowo-plastycznego "Picture Dictionary"

W dniu 26 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 32 w Białymstoku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Językowo – Plastyczny „Picture Dictionary”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w j. angielskim, np.: słowo COFFEE (kawa) wykonane z ziaren kawy, słowo FLOWER (kwiat) wykonane z kwiatów.
Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas II-IV Szkoły Podstawowej Nr 32. Zgodnie z regulaminem konkursu prace wykonane były dowolną techniką plastyczną, na papierze dowolnego formatu. Ocenie podlegały: zgodność pracy z tematem i regulaminem konkursu, poprawność językowa, pomysłowość i oryginalność pracy, walory estetyczne i technika wykonania pracy.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Kinga Czajkowska 2c oraz Wiktoria Łukaszewicz 3b
II miejsce: Natalia Markowska 3b oraz Magdalena Nowik 2a
III miejsce: Zuzanna Moroz 2c oraz Justyna Orzel 4a

Wyróżnienia:

Patryk Radziwoński 4a
Łukasz Romanowski 2a
Antoni Suszczyński 4b
Lena Lach 2e

Nagrodzeni oraz wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy oraz pamiątkowe gadżety. Nagrodzone prace konkursowe zostaną wywieszone w gablotach językowych na szkolnych korytarzach.

SERDECZNIE GRATULUJEMY! WELL DONE!

Organizatorki konkursu:

Marta Kowalczuk