SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Konkursy Akcja językowo-plastyczna KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM

Akcja językowo-plastyczna KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Drodzy Uczniowie klas 4-8, zapraszamy do udziału w akcji pt.KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM, która będzie trwała do 13.12.(piątek). Uczniowie klas 4-8 wykonują kartkę świąteczną bożonarodzeniową w środku zamieszczając życzenia w dowolnym języku obcym nauczanym w naszej szkole (angielski, rosyjski, niemiecki) za co otrzymują ocenę cząstkową z języka/przedmiotu, który wybrali. Akcja trwa do 13.12. tak aby najciekawsze prace można było pokazać na wystawie przy sali 29 lub innych salach. Kartki przekazujecie nauczycielom uczącym Was języków obcych.
CZEKAMY NA WASZE KARTKI ;-)

Marta Kowalczuk
Ania Szargiej
Monika Szałaj

 
SP32 Konkursy Akcja językowo-plastyczna KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Statystyki

Odsłon : 2879103

Tę książkę warto mieć..