SP32 Galeria 2019-2020 UDZIAŁ UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM MIĘDZYSZKOLNYM PROJEKCIE 'MERRY CHRISTMAS EVERYONE'

W grudniu 2019r. chętni uczniowie z klasy 5D pod opieką pani Anny Szargiej i pani Marty Kowalczuk brali udział w międzyszkolnym projekcie językowo-plastycznym 'Merry Christmas Everyone'. Uczniowie poznawali brytyjskie tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, samodzielnie wykonywali ozdoby, kartki świąteczne z życzeniami, zagadki i mini pomoce kulturoznawcze, aby wykorzystać efekty swojej pracy do stworzenia LAPBOOK'a. Dokumentacja fotograficzna była regularnie zamieszczana na aplikacji Padlet, gdzie dzieliliśmy się zdjęciami naszej pracy. Następnie na portalu eTwinning odbyło się losowanie dla współpracujących szkół z całej Polski.  Nasza szkoła wysłała swego lapbook'a do Suchowoli, woj. lubelskie a otrzymała efekt pracy uczniów z Parznic, woj. mazowieckie. Było to nowe doświadczenie dla uczniów naszej szkoły i mamy nadzieję na ciąg dalszy współpracy również z innymi szkołami.

Prezentacja zdjęć

W projekcie udział wzięli uczniowie z kl.5D:

Agnieszka Grygiencz

Luiza Błaszczyk

Oliwia Pietraszko

Kacper Waszkiewicz

Julia Frach

Julia Grześ

Aleksandra Malczyk

Lena Krejza

Hanna Wasiluk

Aleksandra Dybacka

Dominika Czeremcha

Martyna Lenart

Szymon Warpechowski

Efekt współpracy można obejrzeć na wystawie przy sali 29.
Zapraszamy.