SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32

Bezpłatne warsztaty z programowania Koduj z Gigantami

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Szanowni Państwo!

W związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach programowania.

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach wzięło udział prawie 7000 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 18 stycznia - 16 lutego w ponad 58 miastach w Polsce. W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 4000 uczniów.

Mamy zaszczyt poinformować, iż Patronat Honorowy nad wydarzeniem Koduj z Gigantami objęło Ministerstwo Cyfryzacji, a także Prezydenci Miast , w których odbędą się Warsztaty.

Mając na uwadze promowanie idei nauczania programowania zależy nam, aby informacja o Wydarzeniu dotarła do jak najszerszej grupy osób, a co za tym idzie, aby z bezpłatnych warsztatów programowania skorzystała jak największa liczba uczniów. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej akcji od strony promocyjnej poprzez przekazanie uczniom i ich rodzicom informacji o wydarzeniu Koduj z Gigantami.

W załączniku przesyłamy biuletyn informacyjny oraz dodatkowe materiały promocyjne.

Serdecznie prosimy o potwierdzenie przekazania informacji do szkół.

 

Z pozdrowieniami,

Giganci Programowania

[ https://www.giganciprogramowania.edu.pl/ | www.giganciprogramowania.edu.pl/ ]

 
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Statystyki

Odsłon : 2920164

Tę książkę warto mieć..