SP32

Bezpłatne warsztaty z programowania Koduj z Gigantami

Szanowni Państwo!

W związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach programowania.

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach wzięło udział prawie 7000 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 18 stycznia - 16 lutego w ponad 58 miastach w Polsce. W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 4000 uczniów.

Mamy zaszczyt poinformować, iż Patronat Honorowy nad wydarzeniem Koduj z Gigantami objęło Ministerstwo Cyfryzacji, a także Prezydenci Miast , w których odbędą się Warsztaty.

Mając na uwadze promowanie idei nauczania programowania zależy nam, aby informacja o Wydarzeniu dotarła do jak najszerszej grupy osób, a co za tym idzie, aby z bezpłatnych warsztatów programowania skorzystała jak największa liczba uczniów. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej akcji od strony promocyjnej poprzez przekazanie uczniom i ich rodzicom informacji o wydarzeniu Koduj z Gigantami.

W załączniku przesyłamy biuletyn informacyjny oraz dodatkowe materiały promocyjne.

Serdecznie prosimy o potwierdzenie przekazania informacji do szkół.

Z pozdrowieniami,

Giganci Programowania