SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2019-2020 Lekcje z pasją

Lekcje z pasją

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Galeria

Tuż przed końcem I semestru uczniowie klas: Va i Vb wzięli sprawy w swoje ręce i… przygotowali niecodzienną lekcję języka polskiego. Będąc w klasie IV, próbowali już swoich sił jako aktorzy. Wystawili wówczas dwie małe formy teatralne pt. „Kopciuszek” oraz „Pani Twardowska”.  Tym razem przygotowali inscenizację mitu pt. „Demeter i Kora”. Do realizacji zadania przygotowywali się kilka tygodni, w czasie których powstawały rekwizyty, kostiumy, oprawa muzyczna i oczywiście opanowywali swoje role. Podczas prezentacji poszczególnych grup było wiele śmiechu i zabawnych sytuacji, ale przede wszystkim była to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, pokazania się i doświadczenia sukcesu, gdyż każdy uczeń otrzymał pozytywną ocenę. Serdecznie gratuluję moim młodym aktorom, a ich rodzicom dziękuję za ciche doradztwo i pomoc.

Edyta Komło

 
SP32 Galeria 2019-2020 Lekcje z pasją

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Statystyki

Odsłon : 2980014

Tę książkę warto mieć..