SP32

“Das möchte ich mal sehen, hören, erleben…”

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych uczących się języka niemieckiego do wzięcia udziału w konkursie na plakat tradycyjny o treściach kulturo- i realioznawczych związanych z poznawaniem Niemiec.
Goethe Institut wraz z Medioteką Języka Niemieckiego w Białymstoku proponuje konkurs którego celem jest rozwijanie twórczej aktywności uczniów i zachęcanie ich do nauki j. niemieckiego poprzez wzbudzanie zainteresowania kulturą i życiem codziennym Niemiec.
Prace można zgłaszać do 14 marca 2020.
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy . Do wygrania są także gry planszowe oraz zestawy książkowe typu Leichte Lektűren w języku niemieckim.
Uwaga! Prace mają być wykonane zgodnie z zasadami zawartymi w poradniku pt.” Plakaty edukacyjne na lekcjach języka niemieckiego”. Zapoznać się można z nimi także na stronie Goethe – Institut https://www.goethe.de/ins/pl/de/spr/eng/dhk/mat.html

Monika Szałaj

SP32