SP32

Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej”, który odbędzie się 28 lutego 2020 r. o godz. 16:30.

Zajęcia adresowane są do rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych.

W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in.: czynników wyboru zawodu, systemu edukacji w Polsce, specyfiki nauki w poszczególnych typach szkół (liceum ogólnokształcące, technikum, szkoła branżowa I stopnia), ogólnych zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Termin spotkania: 28.02.2020 r. (piątek) w godz. 16.00 – 17.30

Prowadzące spotkanie:

Anna Rolak – doradca zawodowy Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku

Urszula Hancewicz – psycholog/doradca zawodowy Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku

Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem nowoczesnych zasobów Centrum Kompetencji w CKU w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (sala nr 20 parter).

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

Serdecznie zapraszamy.

SP32