Szanowni młodzi kandydaci na znakomitych sportowców!

Od 1 września 2020 roku przy ulicy Pietrasze 29 powstanie XII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w badmintonie i narciarstwie biegowym. Początek w naszym przypadku nie powinien być trudnym.

Włożyliśmy już sporo pracy, by projekt nam się w 100% się powiódł. Teraz już czekamy na kandydatów. Jeżeli lubisz jeden z tych sportów i chcesz zostać mistrzem, nie zwlekaj, nie czekaj na oficjalną rekrutację, już napisz wniosek o przyjęcie i wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zanim to zrobisz, zapoznaj się z naszą ofertą w załączeniu (format PowerPoint), oferta w załączeniu (format pdf).

Zapraszam i pozdrawiam.

Lech Szargiej

Procedura uzyskania lub odzyskania dostępu do dziennika elektronicznego

  • Wchodzimy na stronę dziennika przez stronę szkolną: sp32.edu.pl

  • wybieramy „zaloguj się”-->  „przywróć dostęp” --> podajemy e-meila, zaznaczamy opcję „nie jestem robotem” i wybieramy „wyślij wiadomość”

  • logujemy się na stronę poczty (nauczyciele na stronę poczty służbowej: poczta.nazwa.pl)

  • sprawdzamy wiadomość od Vulcanu, wchodzimy w link i tam ustalamy nowe hasło do dziennika

konsultacje

Grafik internetowych konsultacji nauczycielskich obowiązujący w dniach 25.03.-10.04.2020r. 
Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godziny
1 Bartoszewicz Krystyna piątek  14.00-16.00
2 Borysiewicz-Korowicka Elżbieta środa 13.00-15.00
3 Botwina Tomasz środa 15.30-17.30
4 Bożena Obuchowska wtorek
czwartek
12.00-13.0
15.00-16.00
5 Brzozowska Joanna wtorek 16.00-18.00
6 Charyton Katarzyna piątek 13.00-15.00
7 Czaban Helena poniedziałek 16.00-18.00
8 Dąbrowska Agnieszka czwartek 10.00-12.00
9 Dernoga Marcin środa 8.00-10.00
10 Dębska Barbara wtorek 12.00-14.00
11 Dubrownik Małgorzata poniedziałek 15.00-17.00
12 Fiediukiewicz Małgorzata poniedziałek 16.00-18.00
13 Filipczuk Edyta środa 10.00-12.00
14 Gąsior Beata czwartek 9.00-11.00
15 Głowacka Barbara wtorek 13.00-15.00
16 Grodzińska Iwona środa 9.00-11.00
17 Haplicznik Anna poniedziałek 9.00-11.00
18 Jabłońska Jolanta wtorek 16.00-18.00
19 Jakimowicz Barbara środa 10.00-12.00
20 Jarocka-Burniewicz Ewa poniedziałek 8.00-10.00
21 Jemielianiuk Leoncjusz poniedziałek 12.00-14.00
22 Jemielity Agnieszka wtorek 10.00-12.00
23 Joka Marzena piątek 13.00-15.00
24 Kalinowska-Ralicka Katarzyna wtorek 15.00-17.00
25 Karpowicz Magdalena wtorek 14.00-16.00
26 Kiczkajło Katarzyna wtorek 9.00-11.00
27 Kirylenko Marta czwartek 13.00-15.00
28 Klepadło Jolanta wtorek 9.00-10.00
29 Klepadło Jolanta czwartek 9.00-10.00
30 Kołos-Monachowicz Joanna poniedziałek 16.00-18.00
31 Komło Edyta środa 13.30-15.30
32 Koszel Joanna poniedziałek 16.00-18.00
33 Kowalczuk Marta piątek 9.00-11.00
34 Kruszewska Anna czwartek 10.00-12.00
35 ks.Fiedorczuk Jan czwartek 14.00-16.00
36 Kuczyńska Anna czwartek 16.00-18.00
37 Łęczycka Lucyna poniedziałek 16.00-17.00
38 Łęczycka Lucyna wtorek 16.00-17.00
39 Łopata Agnieszka wtorek 10.00-12.00
40 Makuszewski Tomasz środa 9.00-11.00
41 Mirghani Małgorzata środa 14.00-16.00
42 Muszyński Tomasz wtorek 9.00-11.00
43 Nikonowicz Jolanta wtorek 17.00-19.00
44 Nowacka Agnieszka środa 16.00-18.00
45 Orłowska-Bernaziuk Izabela  poniedziałek  8.00-10.00
46 Otapowicz Anna poniedziałek 13.00-15.00
47 Panasewicz Ewa  poniedziałek 10.00-12.00
48 Pańkowska Elżbieta wtorek 9.00-11.00
49 Piech Halina poniedziałe
czwartek
11.00-12.0
15.00-16.00
50 Piotrowska Aneta wtorek 8.00-10.00
51 Popławska Wioletta czwartek  17.00-19.00
52 Prymaka Anna poniedziałek 16.00-17.00
53 Prymaka Anna środa 10.00-11.00
54 Purta Izabela wtorek 9.00-11.00
55 Ralicki Dariusz środa 15.00-17.00
56 Rogalewska Urszula wtorek 12.00-14.00
57 Roszkowski Adam czwartek 8.00-10.00
58 Rutkowska - Mojsak Wioletta  poniedziałek-piątek 10.00-12.00
59 Rutkowska Agnieszka wtorek 17.30-18.30
60 Rutkowska Agnieszka czwartek 17.30-18.30
61 Rutkowska Dorota wtorek 15.00-17.00
62 Sadowska Marta piątek 8.00-10.00
63 Sajewicz Anna piątek 13.00-15.00
64 Siemieniuk Julita wtorek 9.00-11.00
65 Skibiński Paweł środa 16.00-18.00
66 Staśkiewicz Jarek  poniedziałek 12.00-14.00
67 Szałaj Monika czwartek 8.00-10.00
68 Szargiej Anna środa 11.00-13.00
69 Szewczyk Ewa poniedziałek  15.00-17.00
70 Szmidt Dorota piątek 8.00-10.00
71 Świrydowicz Barbara poniedziałek  16.00-18.00
72 Tichoniuk Anna wtorek 9.00-11.00
73 Tokajuk Karina środa 10.00-11.00
74 Tokajuk Karina środa 16.00-17.00
75 Walicki Andrzej środa 12.00-14.00
76 Wlazło Beata środa 12.00-14.00
77 Woroniecka Elżbieta wtorek 16.00-18.00
78 Wrona Agata wtorek
piątek
12.00-13.00
8.30-9.30
79 Wysocka Dorota środa 16.00-17.00
80 Wysocka Dorota czwartek 16.00-17.00
81 Zawadzka- Citko Urszula wtorek 9.00-11.00
82 Zdanowicz Katarzyna czwartek 16.00-18.00

 

linki do stron, aplikacji do nauki

Materiały edukacyjne – polecane platformy, strony i serwisy internetowe

  1. Epodreczniki.pl
  2. Portal wiedzy dla nauczycieli
  3. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
  4. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
  5. Portal lektury.gov.pl
  6. Strona Centrum Nauki Kopernik
  7. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej i Serwis IPN Przystanek historia
  8. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning
  9. Serwis Ninateka
  10. Serwis Muzykoteka Szkolna
  11. Biblioteka Cyfrowa Polona
  12. Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji
  13. Serwis Telewizji Polskiej
  14. Serwis Polskie Radio Dzieciom

Linki do materiałów egzaminu ósmoklasisty:


Lektury szkolne dostępne on-line
W związku z zamknięciem bibliotek, nie ma możliwości wypożyczania książek. Dlatego proponujemy korzystanie z lektur i ich opracowań on-line. Poniżej dostępne strony:
biblioteka internetowa https://wolnelektury.pl/
http://egopartum.edu.pl/pol_ucz_lit_opr.html
Streszczenia i opracowania na platformie https://www.bryk.pl/ oraz Kulturalna Polska https://klp.pl/


https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu

Informatyka

https://dlaucznia.migra.pl/

code.org