SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Konkursy
Konkursy

Konkurs! Wirtualny spacer po szkole

Email Drukuj PDF

Zapraszamy uczniów  klas 7 i 8 szkół podstawowych z województwa podlaskiego do udziału w X edycji  Konkursu WojewódzkiegoWirtualny spacer po szkole“.

karta konkursowa

Regulamin i inne informacje o konkursie

 

Akcja językowo-plastyczna KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Drodzy Uczniowie klas 4-8, zapraszamy do udziału w akcji pt.KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM, która będzie trwała do 13.12.(piątek). Uczniowie klas 4-8 wykonują kartkę świąteczną bożonarodzeniową w środku zamieszczając życzenia w dowolnym języku obcym nauczanym w naszej szkole (angielski, rosyjski, niemiecki) za co otrzymują ocenę cząstkową z języka/przedmiotu, który wybrali. Akcja trwa do 13.12. tak aby najciekawsze prace można było pokazać na wystawie przy sali 29 lub innych salach. Kartki przekazujecie nauczycielom uczącym Was języków obcych.
CZEKAMY NA WASZE KARTKI ;-)

Marta Kowalczuk
Ania Szargiej
Monika Szałaj

 

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Email Drukuj PDF

16 grudnia kończy się tura otwarta zawodów Olimpiady Informatycznej Juniorów. Zachęcamy wszystkich uczniów do startu w niej. Do startu wystarczą bardzo podstawowe umiejętności programistyczne. Treści zadań znajdują się pod serwisie SIO2 (https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij14-1/p/).

Z kolei na stronie https://oij.edu.pl/zawodnik/zadania/ znajdują się przykładowe zadania wraz z opisem rozwiązań i kodami w C++ oraz Pythonie, a uczniowie mogą wysyłać swoje rozwiązania w serwisie SIO2 (tak jak na Olimpiadzie), pod adresem https://sio2.mimuw.edu.pl/c/przykladowe-zadania/. Zrobienie tych zadań pomoże uczniom w rozwiązaniu zadań z tury otwartej.

Więcej…
 

Enigma. Mamy nowiny

Email Drukuj PDF

"Enigma. Mamy nowiny” to krótkometrażowy film dokumentalny prezentujący nowe fakty dotyczące złamania Enigmy, w oparciu o akta udostępnione przez francuski wywiad w 2016 roku, opowiedziany przez uznanych na świecie ekspertów w dziedzinie kryptologii i historii Enigmy - dr. Marka Grajka, sir Dermota Turinga oraz prof. Philippe’a Guillot.

Premiera przewidziana jest na 21 listopada 2019 roku o godz. 17:30 na TVP Historia oraz na kanale YouTube - ARMA CIVITATIS, a już teraz można obejrzeć zwiastun filmu: https://youtu.be/JDX6relLdHE

Serdecznie zapraszamy,

zespół lamaczeszyfrow.pl

 

Zaproszenie do udziału w XIV Olimpiadzie Informatycznej Juniorów

Email Drukuj PDF

16 września wystartowała XIV edycja Olimpiady Informatycznej Juniorów (OIJ). Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do spróbowania swoich sił w tym informatycznym i programistycznym konkursie. Zawody I stopnia OIJ stanowią dla uczniów łagodne wprowadzenie do programowania.

Składają się z trzech tur: testu z algorytmiki i programowania w języku Python lub C++ (do wyboru), tury kilku łatwiejszych zadań programistycznych i tury nieco trudniejszych, algorytmicznych zadań.

Zwracamy się z prośbą do dyrekcji szkoły i nauczycieli informatyki oraz matematyki, aby wsparli uczniów zainteresowanych udziałem w OIJ.

Więcej…
 


Strona 1 z 5
SP32 Konkursy

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Statystyki

Odsłon : 2925756

Tę książkę warto mieć..