SP32 Konkursy

Konkurs Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2020 "Stalowi profesjonaliści"

W bieżącym roku szkolnym Kuratorium Oświaty w Rzeszowie organizuje dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) tematyczny Konkurs Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2020 "Stalowi profesjonaliści".

Konkurs polega na zbudowaniu i zaprogramowaniu własnego robota do określonych celów.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu publikowane będą na stronie http://ggrobot.pl/

Konkurs „Dźwięki mojej szkoły”

By szkoły stały się zdrowsze

Pokaż nam, jak widzisz dźwięki i wygraj

hulajnogi
sprzęt sportowy

A my pomożemy Twojej szkole w walce z hałasem!

adaptacja akustyczna sali lekcyjnej w Twojej szkole
pomiary akustyczne w Twojej szkole

Przygotuj tekst do 100 słów oraz pracę plastyczną na temat „Dźwięki mojej szkoły” i wygraj!

formularz zgłoszeniowy

Konkurs Pix Programming Challenge

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadza za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Konkurs w 2019 roku jest organizowany w 5 krajach europejskich, Indiach oraz Nigerii.

Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!

Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to zadania z zakresu programowania blokowego, a dla starszych uczestników konkursu – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python.

Wszelkie informacje znajdzie Pan na stronie internetowej pixchallenge.org

Europejski Dzień Języków Obcych

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

W związku z obchodami Europejskiego Dnia Języków Obcych - 26.09.2019r. zapraszamy chętnych uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w akcji plastyczno-językowej dla: wykonanie flagi dowolnego kraju Europy (format A5). Na fladze (z przodu) zależy umieścić powitanie lub dowolny zwrot grzecznościowy w języku kraju, którego flaga została wybrana.

Prace zbierane będą do 24.09 przez nauczycieli języków obcych w naszej szkole. Uczniowie zostaną nagrodzeni oceną z języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski).

Zapraszamy!

SP32 Konkursy

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32