SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Klasy 0-3
klasy 0-3

SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO W KLASACH 0-3 „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Galeria

Organizatorami konkursu były nauczycielki kształcenia zintegrowanego Halina Piech i Jolanta Jabłońska. Prace konkursowe spływały do końca września.

Główne cele konkursu:

Więcej…
 

Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Ekologiczno - Plastycznego "Śmiecioludek" dla klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 32 w Białymstoku w roku szkolnym 2018/2019

Email Drukuj PDF

Galeria

Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: p. Jolanta Jabłońska, p. Barbara Jakimowicz, p. Halina Piech.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych i kształtowanie aktywnej postawy ekologicznej.

Zadanie polegało na wykonaniu pracy przestrzennej, modelu Śmiecioludka, czyli postaci zrobionej z surowców wtórnych(papier, puszki, szkło, butelki PET, plastik, tkanina, metal, itp).

Więcej…
 

Witamy wiosnę

Email Drukuj PDF

Mimo, że pogoda za oknem nieco  zimowa, wśród uczniów klas I-III atmosfera dzisiejszego dnia była gorąca. Wszystko za sprawą  młodych aktorów z klasy III b , którzy przygotowali przedstawienie z okazji powitania wiosny. Mamy nadzieję, że od dziś zima nie będzie nam dokuczać, a w dobry humor wprawią nas słoneczko i wiosenne kwiaty.

Zofia Słapińska

 

CHOINKA W FIKOLANDZIE

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 10 stycznia uczniowie klas I – III wraz z wychowawczyniami bawili się na niepowtarzalnej choince w Fikolandzie. Pomysłowi animatorzy organizowali dzieciom konkursy i ciekawe zabawy. Piękny wystrój wnętrza, bajkowe bogactwo strojów i kolorowe światła tworzyły wyjątkową atmosferę. Najbardziej jednak oblegane przez dzieci było dwupoziomowe ,,rurowisko” ze zjeżdżalniami i labiryntami. Dużym powodzeniem cieszyły się także baseny z kulkami, ścianka wspinaczkowa oraz dmuchana poducha do skakania. W pewnym momencie, ku zaskoczeniu dzieci, pojawił się w Fikolandzie św. Mikołaj – mimo sędziwego wieku też miał ochotę pofikać. Obdarował wszystkich słodkościami i … zniknął.

To był niesamowity dzień – pełen wrażeń i emocji. Wycisnął z dzieci ostatnie poty. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Opracowała - Jolanta Jabłońska

 

Jak co roku, uczniowie najmłodszych....

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

...... klas z zaangażowaniem podeszli do wykonywania prac o tematyce świątecznej. Powstały piękne kartki i plakaty, które teraz zdobią korytarz na ostatnim piętrze i pozwalają na utrwalenie nowych słówek w języku angielskim.

Więcej…
 

,,JEST TAKI DZIEŃ – BARDZO CIEPŁY, CHOĆ GRUDNIOWY…”

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

W grudniu klasa 1a przygotowała Jasełka pod hasłem ,,Jest taki dzień”. Próby trwały kilka tygodni … i wreszcie 20 grudnia odbyła się uroczysta premiera, na którą zostali zaproszeni rodzice, rodzeństwo, dziadkowie … Dzieci dały z siebie wszystko. Pokonały strach i tremę przed publicznym zaprezentowaniem swoich umiejętności scenicznych. Piękne stroje przygotowane przez rodziców przyciągały uwagę publiczności i wzbogacały scenografię. To były naprawdę niezapomniane chwile, pełne wzruszeń i radości, wspólnego składania życzeń i  przebywania  w gronie ,,klasowej rodziny”.

Galeria

Następnego dnia Jasełka zostały zaprezentowane uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Ponownie mali aktorzy dostarczyli wszystkim wzruszeń i uśmiechu. Wszystko w oprawie pięknych kolęd i pastorałek, które rozbrzmiewały na wiele głosów – do śpiewania bowiem chętnie dołączyły się dzieci z innych klas.

W tak uroczystej atmosferze mogliśmy śmiało wkroczyć w czas przedświątecznego oczekiwania na nasze własne rodzinne Święta …

Na pewno ten dzień pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo, a zdjęcia utrwalą ten obraz na zawsze.

Jolanta Jabłońska

 

TEDDY BEAR DAY-DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA NA ZAJĘCIACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

25 listopada swój dzień obchodził Pluszowy Miś, dzieci w klasach 0-III świętowały ten   dzień również na zajęciach z języka angielskiego. Uczyliśmy się nazywać części ciała   misia, śpiewaliśmy mu piosenkę a w klasach było pełno wyjątkowych gości-oczywiście   zaproszonych przez dzieci, ich własnych pluszaków.

Izabela  Orłowska-Bernaziuk

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

Jak uczciliśmy 100 – lecie niepodległości naszej Ojczyzny !

Email Drukuj PDF

W tym roku obchodziliśmy piękną uroczystość. Nasza Ojczyzna 100 lat temu odzyskała swoją niepodległość !

Galeria

Więcej…
 

Przedstawienie pt." Nie tylko o Brzydkim Kaczątku"

Email Drukuj PDF

Dnia 17 października przyjechał do nas Teatr Conieco ze spektaklem pt. " Nie tylko Brzydkie Kaczątko" złożony z czterech baśni Andersena. W przedstawieniu wykorzystano różne formy teatru lalek. Oprócz kukiełek, pacynek i ożywających przedmiotów zobaczyliśmy:

1. Brzydkie Kaczątko-marionetki sycylijskie

2. Dzielny ołowiany żołnierz- marionetki

3. Księżniczka na ziarnku grochu- lalki stolikowe

4. Świniopas - lalki planszowe

Wszystkie baśnie były związane z trudnymi doświadczeniami autora, o czym w części narracyjnej opowiadają aktorzy. Przedstawienie bardzo nam się podobało i dostarczyło nam wielu pozytywnych wrażeń.

Katarzyna Kalinowska- Ralicka

Alina Pater

 

SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,OGRÓD PEŁEN BARW”

Email Drukuj PDF

Dnia 05.04.2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 32 w Białymstoku wychowawczynie klasy IIa Małgorzata Dubrownik, Ic Barbara Świrydowicz i IIIa Jolanta Jabłońska ogłosiły Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Ogród pełen barw”.

Celem konkursu było:

Więcej…
 

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJ CZYTAJĄCEGO TRZECIOKLASISTĘ

Email Drukuj PDF

Dnia 7 czerwca 2018 roku odbył się konkurs - Na najpiękniej czytającego trzecioklasistę.

Celem konkursu było sprawdzenie poziomu umiejętności głośnego czytania u trzecioklasistów,

motywowanie dzieci do wyrabiania umiejętności głośnego czytania, rozwijanie wiary we własne siły i pokonywanie tremy.

Uczniowie wybrani przez swoich wychowawców czytali wylosowane przez siebie fragmenty

Baśni Andersena.

Spośród 12 uczniów klas trzecich szkoły podstawowej pięknie czytających wybrano najpiękniej czytającego trzecioklasistę i została nim/ nią  uczennica klasy III F    EDYTA   PUL.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy

K. Zdanowicz, A. Pater

 


Strona 1 z 9
SP32 Klasy 0-3

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Statystyki

Odsłon : 2841199

Tę książkę warto mieć..