SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 UKS HUBAL Aktualności
UKS HUBAL

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH NARCIARSKICH

Email Drukuj PDF

Galeria

Po raz pierwszy w Białymstoku postanowiono przeprowadzić zawody przy sztucznym oświetleniu 1250 metrowej trasy narciarskiej w Lesie Pietrasze.

Byliśmy ciekawi nie tyle rywalizacji sportowej, co opinii uczestników. Dla większości impreza się podobała, malkontenci narzekali na późną porę, co za tym idzie, także na zmniejszoną frekwencję.
Klasyfikację medalową wygrał UKS Hubal Białystok przed UKS Start Malawicze i SSP Supraśl.
Zdjęcia: Martyna Sztachańska.
Lech Szargiej

 

HANNA POPKO NAJLEPSZĄ NARCIARKĄ POLSKI?

Email Drukuj PDF

RANKING PUCHARU POLSKI GRUPY AZOTY 2019

Galeria

Po 4 cyklach zawodów (pozostała już tylko Wisła) wśród młodziczek zdecydowanie prowadzi uczennica Szkoły Podstawowej Nr 32 z oddziałami PG Nr 12 w Białymstoku, narciarka UKS Hubal Białystok Hanna Popko z wystarczającą przewagą, by już mówić, że jest najlepszą narciarką Polski wśród młodziczek. Świetnie też wypada nieco starszy Jej kolega, Krzysztof Małkiński liderujący wśród seniorów. Warto też odnotować 12 miejsce Michała Jurgiela i 13 Kacpra Kucharskiego wśród juniorów B oraz 13 miejsce UKS Hubal Białystok w klasyfikacji klubowej.
Przed nami w marcu finały krajowe rywalizacji międzyszkolnej w Białce Tatrzańskiej oraz już w czwartek 21 lutego 2019r. godzina 17.30 Las Pietrasze (przy sztucznym oświetleniu) - Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego  w Biegach Narciarskich.
Lech Szargiej

 

17 Narciarski Bieg o Puchar Dyrektora SSP w Supraslu, 4 edycja PLN 2019

Email Drukuj PDF

W niedzielę, na trasach narciarskich Lasu Pietrasze, gościnne zorganizowano 17 Puchar Dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej w Supraślu rocznikami oraz 4 edycję Podlaskiej Ligi Narciarskiej zgodnie z Regulaminem PZN. W dobrych warunkach, ku zaskoczeniu mediów, w Lesie Pietrasze będziemy biegać na nartach bardzo długo. Już w najbliższy czwartek 21.02.2019r. o godzinie 17.00 rozpoczynamy otwarte Mistrzostwa Podlasie we wszystkich kategoriach wiekowych stylem dowolnym. Zapraszamy.
Lech Szargiej

Wyniki 17.02. PLN 2019

Wyniki 17.02. Puchar Dyrektora SSP w SAupraslu

Galeria

PS. Zawody rozpoczęła Pani Dyrektor SSP Supraśl Krystyna Roczniak od wręczenia pięknego pucharu Dyrektorowi SP Nr 32 w Białymstoku Lechowi Szargiejowi (nie koniecznie zasłużenie?)Zdjęcia wykonała uczennica SP 32 oraz narciarka UKS Hubal Białystok Martyna Sztachańska. Dziękujemy.

 

XIII NARCIARSKI BIEG HUBALA 2019

Email Drukuj PDF

13 Bieg Hubala 16.02.

Galeria

Pozdrawiam Lech Szargiej

   

Michał Jurgiel Artykuł

Email Drukuj PDF

Pierwszy dzień rywalizacji  w ramach Pucharu Roztocza ,Narodowego programu Rozwoju Biegów Narciarskich oraz Mistrzostw Polski Młodzików i UKS-ów  stał pod znakiem biegów sprinterskich w kategorii Open, Junior/ka A i B. Od kategorii juniora C, zawodnicy rywalizowali w biegach dystansowych.  W kategorii Open po fascynującej walce 2 miejsce zajął Krzysztof Małkiński, który musiał uznać wyższość reprezentanta Kadry Młodzieżowej  Polski Michała Skowrona. Mistrzynią Polski Młodziczek na dystansie 5 km stylem dowolnym została Hanna Popko , która po świetnym biegu nie zostawiła szans rywalkom.  Nasi młodzicy odpowiednio Jonasz Bakun 26 miejsce i Emanuel Sosnowski 27 miejsce. W ramach NPRBN w sprintach w kategorii Junior B  14 miejsce zajął Kacper Kucharski i 18 miejsce  zajął Michał Jurgiel. W kategorii Junior D w ramach NPRBN  i Mistrzostw Polski UKS-ów na dystansie 3 km bardzo dobre 16 miejsce zajął Dawid Giba, 30 miesjce zajął Jan Leżanka a 48 miejsce zajął Mateusz Tumiel. Jedyna Juniorka D Oliwia Mańczuk zajeła 38 miejsce. W najmłodszej kategorii Junior E na dystansie 3 km 10 miejsce zajął Franciszek Leżanka a 14 miejsce zajął Miłosz Mielnicki. U dziewcząt zaś 11 miesjce zajeła  Marika Jurgiel , 22 miejsce zajeła Klaudia Łukaszewicz, 29 miejsce zajeła Patrycja Milewska oraz 30 miejsce zajeła Aleksandra Pawlicz.

Galeria

Więcej…
 

POLSKĄ EKSTRAKLASĘ BADMINTONA WYGRAŁA WARSZAWA

Email Drukuj PDF

ZAKOŃCZYŁY SIĘ ROZGRYWKI FINAŁOWE W POLSKIEJ EKSTRAKLASIE BADMINTONA 2018/2019.

W turnieju finałowym Warszawa wgrała z 3 drużynami Podlasia!

UKS Hubal Białystok brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski Elity!

Galeria

Więcej…
 

MISTRZOSTWA PODLASIA SZKÓŁ

Email Drukuj PDF

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO SZKÓŁ PW SZS

W BIEGACH NARCIARSKICH, Las Pietrasze - Białystok, 8.02.2019r.

SP dziewczęta PWSZS 8.02.2019

SP chłopcy PWSZS 8.02.2019

G dziewczęta PWSZS 8.02.2019

G chłopcy PWSZS 8.02.2019

Licealiada PWSZS 8.02.2019

W y n i k i:

Więcej…
 

39 Bieg Jaćwingów w Gołdapi

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym grupa licząca 30 narciarzy UKS Hubal Białystok  (w tym 24 uczniów SP 32 i PG12) reprezentowała swoją szkołę i swój klub, biorąc udział w XXIX Biegu Jaćwingów rozgrywanym w Lesie Kumiecie w Gołdapi.   Zawody rozegrały się przy dobrych warunkach atmosferycznych, dodatniej temperaturze powietrza i na odpowiednio przygotowanych trasach.

Galeria

Na najwyższym stopniu podium stanęli nasi następujący narciarze:

Więcej…
 

55. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI ELITY W BADMINTONIE 31.01-03.02.2019r. GNIEZNO.

Email Drukuj PDF

Trzeba najpierw Organizatorom serdecznie pogratulować znakomicie zorganizowanej imprezy. Ogromny szacunek.

Kilka zdań o finałach. W grze pojedynczej kobiet pani profesor Kamila Augustyn (Suwałki) udzieliła dobrej lekcji badmintona młodziutkiej Oli Dąbczyńskiej. W singlu panów dwóch Hubalczyków zamieniło się miejscami sprzed roku. Optycznie chyba za łatwo Adrian pokonał Michała? W deblu pań nieco starsze Hubalki zmierzyły się z bardzo młodą parą trenowaną 4 lata przez naszego Pawła Lenkiewicza. Po najdłuższym w historii Mistrzostw pojedynku rutyna zwyciężyła, ale dopiero w trzecim secie "prawdy". W grze podwójnej panów zobaczyliśmy kandydatów do startu w IO w Tokio z parą dwóch trenerów: Łogosz/Wacha. Górą minimalnie byli Cwalina/Bochat. Gra mieszana to mecz brązowych medalistów Mistrzostw Europy Juniorów Śmiłowski/Świerczyńska z rutyniarzami Wojtkowska/Pietryja. Młodsi jeszcze muszą poczekać na swój czas, choć 3 sety robią dobre wrażenie.

Proszę zauważyć, że dwa podlaskie kluby są najlepsze w Polsce. I niech tak zostanie bez komentarza.

Galeria

Więcej…
 


Strona 1 z 36
SP32 UKS HUBAL Aktualności