SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 UKS HUBAL Aktualności
UKS HUBAL

25 MTA 2019

Email Drukuj PDF

regulamin

 

I runda ekstraligi badmintona

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

LOTTO EKSTRALIGA BADMINTONA 2019/2020

2 i 3 listopada 2019 roku rozpoczęła się rywalizacja w ekstralidze polskiego badmintona sezonu 2019/2020 turniejami w Krakowie, Poznaniu, Suwałkach i w Warszawie. Pierwsze mecze dla każdej z 14 startujących drużyn nie należą do łatwych i przyjemnych. Przypuszczam, że wielu z nas ma swoich faworytów, a z pewnością do nich zaliczają się medaliści z roku poprzedniego. Pierwsza kolejka pokazała, że żelaznego pewniaka nie ma, a niespodzianki będą mile widziane.

Galeria

Więcej…
 

14 Puchar Polski Nauczycieli w Piłce Siatkowej

Email Drukuj PDF

14 Otwarty Puchar Polski Nauczycieli w Piłce Siatkowej kobiet i mężczyzn zakończył się zwycięstwem zespołu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w kategorii mężczyzn oraz drużyny ZNP Radom w kategorii kobiet. Zespół UKS Hubal Białystok tym razem zdobył tylko brązowe medale.
Szczegółowe wyniki i zdjęcia są w załącznikach.

Tabele XIV Puchar Polski 2019

Komunikat końcowy 14 Pucharu Polski 24-27.10.2019r.

Galeria

Pozdrawiam Lech Szargiej

 

100 lat Polskiego Związku Narciarskiego

Email Drukuj PDF

POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI MA JUŻ 100 LAT! - 22-09-2019r. Kraków

21-22.09.2019r. w Krakowie obchodzono jubileusz 100-lecia Polskiego Związku Narciarskiego, na który z Podlasia zaproszono: Tadeusza Truskolaskiego - Prezydenta Miasta Białegostoku, Wojciecha Fortunę - złotego medalistę IO Sapporo 1972, Waldemara Leszczyńskiego z małżonką Heleną - prezesa Podlaskiego Okręgowego Związku Narciarskiego w Białymstoku i Lecha Szargieja z małżonką Walentyną - prezesa UKS Hubal Białystok.

Galeria

Więcej…
 

WOJEWÓDZKIE PODSUMOWANIE SPORTU SZKOLNEGO PWSZS 2018/2019

Email Drukuj PDF

Galeria

19 września 2019r. na Stadionie Zwierzynieckim odbyło się podsumowanie sportu szkolnego województwa podlaskiego za rok szkolny 2018/2019. Jak zawsze, podsumowanie i jednocześnie inauguracja nowego sportowego roku 2019/2020 odbyło się wg ceremoniału olimpijskiego. Nie zapomniano o nagrodzie fair play dla uczennicy SP Nr 26, (choć nie wszyscy dyrektorzy występujący do dekoracji wiedzieli, co to jest postawa fair play wobec dyrektorów już stojących na podium.) Prezes PWSZS poseł Kazimierz Gwiazdowski powitał gości oraz reprezentacje uczniowskie 8 najlepszych w województwie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W tym gronie na II miejscu  wśród szkół podstawowych sklasyfikowano SP Nr 32 w Białymstoku, a wśród gimnazjów zajęliśmy trzeci (i ostatni w historii) raz z rzędu I miejsce. Więcej o współzawodnictwie sportowym szkół podam po podsumowaniu sportu w mieście Białymstoku. Lech Szargiej

 

HANIA POPKO Z MEDALEM PANA PREZYDENTA!

Email Drukuj PDF

NARCIARKA HANIA POPKO I JEJ MISTRZ ADAM ROSZKOWSKI UDEKOROWANI!

Galeria

Tym razem uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/20 odbyła się 02.09.2019r.  w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Radzymińskiej. We wszystkich szkołach Miasta Białegostoku naukę rozpoczęło ponad 49 tys. uczniów, najwięcej w szkołach podstawowych – ponad 21,5 tys. W szkołach średnich uczy się teraz ponad 17,5 tys. uczniów, w tym ok. 9,1 tys. w liceach, ponad 6,8 tys. w technikach, ok. 1,3 tys. w branżowych szkołach I stopnia.

Więcej…
 

25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzież w Badmintonie

Email Drukuj PDF

XXV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

9-12.05.2019r. Suchedniów

Polski Związek Badmintona napisał:

Więcej…
 

Skład kadry narodowej

Email Drukuj PDF

 

 

NIEZŁA NARCIARSKA OLIMPIADA W ZAKOPANEM

Email Drukuj PDF

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY "Małopolska 2019"

20-24.02.2019r. Zakopane

Galeria

Jak dobrze możemy mówić o rywalizacji narciarskiej na poziomie szkół podstawowych, nawet jeszcze na poziomie szkół gimnazjalnych, to już niestety licealiści tracą do najlepszych w Polsce sporo. Na Podlasiu praktycznie tylko UKS Hubal Białystok próbuje zachować ciągłość rocznikową, ale to tylko zaakcentowanie swojej obecności ma arenach krajowych. Tak też było w roku 2019 w Zakopanem. Bardzo ambitni Michał Jurgiel i Kacper Kucharski (trener Adam Roszkowski) na OOM postartowali zupełnie przyzwoicie. Siódme miejsce w sprincie drużynowym jest sporym osiągnięciem, a starty w klasyku i łyżwie na poziomie drugiej dziesiątki nie są rozczarowaniem. Pretensje mamy do Kasi Chełmińskiej, która powróciła po SMS w Zakopanem do Augustowa, i nie wystartowała po pewne miejsca w pierwszej dziesiątce Olimpiady. Wspieraliśmy Kasię w SMS, a tu ta sama Kasia wybiera nic nie znaczącą rekreację narciarską w Augustowie. Świetnie zapowiadający jako młodzik Mikołaj Czaban także nie potrafił znaleźć swego miejsca w peletonie narciarskim i z OOM zrezygnował, niekoniecznie ze swojej przyczyny. W sumie należy powiedzieć, że narciarstwo na Podlasiu ma zdecydowanie pod górkę.

Lech Szargiej

 

PODLASKA GALA OLIMPIJSKA 2019

Email Drukuj PDF

Galeria

3 marca 2019r. w Hotelu Gołębiewski odbyła się doroczna, znakomicie zorganizowana, Podlaska Gala Olimpijska, która zgromadziła znamienitych gości między innymi: olimpijczycy - Robert Korzeniowski, Marian Kasprzyk, Diablo Włodarczyk, Robert Mateusiak, Paweł Nastula, Piotr Markiewicz, Wojciech Nowicki, Natalia Maliszewska itd. Nie zabrakło też prezesa Polskiego Związku Badmintona Marka Krajewskiego z trenerem kadry narodowej Koreańczykiem Kimem na czele. Środowisko Szkoły Podstawowej Nr 32 i UKS Hubal Białystok reprezentowali między innymi: Waldemar Grzegorzewski, Paweł Lenkiewicz, Adam Roszkowski, Marcin Dernoga, Zofia Jabłońska, Helena Leszczyńska, Beata Gąsior, zespół taneczny ATOM Edyty Jerończuk oraz Waldemar Leszczyński i Lech Szargiej.

Więcej…
 


Strona 1 z 37
SP32 UKS HUBAL Aktualności

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Statystyki

Odsłon : 2852272

Tę książkę warto mieć..