SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 UKS HUBAL Aktualności
UKS HUBAL

25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzież w Badmintonie

Email Drukuj PDF

XXV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

9-12.05.2019r. Suchedniów

Polski Związek Badmintona napisał:

Więcej…
 

Skład kadry narodowej

Email Drukuj PDF

 

 

NIEZŁA NARCIARSKA OLIMPIADA W ZAKOPANEM

Email Drukuj PDF

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY "Małopolska 2019"

20-24.02.2019r. Zakopane

Galeria

Jak dobrze możemy mówić o rywalizacji narciarskiej na poziomie szkół podstawowych, nawet jeszcze na poziomie szkół gimnazjalnych, to już niestety licealiści tracą do najlepszych w Polsce sporo. Na Podlasiu praktycznie tylko UKS Hubal Białystok próbuje zachować ciągłość rocznikową, ale to tylko zaakcentowanie swojej obecności ma arenach krajowych. Tak też było w roku 2019 w Zakopanem. Bardzo ambitni Michał Jurgiel i Kacper Kucharski (trener Adam Roszkowski) na OOM postartowali zupełnie przyzwoicie. Siódme miejsce w sprincie drużynowym jest sporym osiągnięciem, a starty w klasyku i łyżwie na poziomie drugiej dziesiątki nie są rozczarowaniem. Pretensje mamy do Kasi Chełmińskiej, która powróciła po SMS w Zakopanem do Augustowa, i nie wystartowała po pewne miejsca w pierwszej dziesiątce Olimpiady. Wspieraliśmy Kasię w SMS, a tu ta sama Kasia wybiera nic nie znaczącą rekreację narciarską w Augustowie. Świetnie zapowiadający jako młodzik Mikołaj Czaban także nie potrafił znaleźć swego miejsca w peletonie narciarskim i z OOM zrezygnował, niekoniecznie ze swojej przyczyny. W sumie należy powiedzieć, że narciarstwo na Podlasiu ma zdecydowanie pod górkę.

Lech Szargiej

 

PODLASKA GALA OLIMPIJSKA 2019

Email Drukuj PDF

Galeria

3 marca 2019r. w Hotelu Gołębiewski odbyła się doroczna, znakomicie zorganizowana, Podlaska Gala Olimpijska, która zgromadziła znamienitych gości między innymi: olimpijczycy - Robert Korzeniowski, Marian Kasprzyk, Diablo Włodarczyk, Robert Mateusiak, Paweł Nastula, Piotr Markiewicz, Wojciech Nowicki, Natalia Maliszewska itd. Nie zabrakło też prezesa Polskiego Związku Badmintona Marka Krajewskiego z trenerem kadry narodowej Koreańczykiem Kimem na czele. Środowisko Szkoły Podstawowej Nr 32 i UKS Hubal Białystok reprezentowali między innymi: Waldemar Grzegorzewski, Paweł Lenkiewicz, Adam Roszkowski, Marcin Dernoga, Zofia Jabłońska, Helena Leszczyńska, Beata Gąsior, zespół taneczny ATOM Edyty Jerończuk oraz Waldemar Leszczyński i Lech Szargiej.

Więcej…
 

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH NARCIARSKICH

Email Drukuj PDF

Galeria

Po raz pierwszy w Białymstoku postanowiono przeprowadzić zawody przy sztucznym oświetleniu 1250 metrowej trasy narciarskiej w Lesie Pietrasze.

Byliśmy ciekawi nie tyle rywalizacji sportowej, co opinii uczestników. Dla większości impreza się podobała, malkontenci narzekali na późną porę, co za tym idzie, także na zmniejszoną frekwencję.
Klasyfikację medalową wygrał UKS Hubal Białystok przed UKS Start Malawicze i SSP Supraśl.
Zdjęcia: Martyna Sztachańska.
Lech Szargiej

 

HANNA POPKO NAJLEPSZĄ NARCIARKĄ POLSKI?

Email Drukuj PDF

RANKING PUCHARU POLSKI GRUPY AZOTY 2019

Galeria

Po 4 cyklach zawodów (pozostała już tylko Wisła) wśród młodziczek zdecydowanie prowadzi uczennica Szkoły Podstawowej Nr 32 z oddziałami PG Nr 12 w Białymstoku, narciarka UKS Hubal Białystok Hanna Popko z wystarczającą przewagą, by już mówić, że jest najlepszą narciarką Polski wśród młodziczek. Świetnie też wypada nieco starszy Jej kolega, Krzysztof Małkiński liderujący wśród seniorów. Warto też odnotować 12 miejsce Michała Jurgiela i 13 Kacpra Kucharskiego wśród juniorów B oraz 13 miejsce UKS Hubal Białystok w klasyfikacji klubowej.
Przed nami w marcu finały krajowe rywalizacji międzyszkolnej w Białce Tatrzańskiej oraz już w czwartek 21 lutego 2019r. godzina 17.30 Las Pietrasze (przy sztucznym oświetleniu) - Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego  w Biegach Narciarskich.
Lech Szargiej

 

17 Narciarski Bieg o Puchar Dyrektora SSP w Supraslu, 4 edycja PLN 2019

Email Drukuj PDF

W niedzielę, na trasach narciarskich Lasu Pietrasze, gościnne zorganizowano 17 Puchar Dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej w Supraślu rocznikami oraz 4 edycję Podlaskiej Ligi Narciarskiej zgodnie z Regulaminem PZN. W dobrych warunkach, ku zaskoczeniu mediów, w Lesie Pietrasze będziemy biegać na nartach bardzo długo. Już w najbliższy czwartek 21.02.2019r. o godzinie 17.00 rozpoczynamy otwarte Mistrzostwa Podlasie we wszystkich kategoriach wiekowych stylem dowolnym. Zapraszamy.
Lech Szargiej

Wyniki 17.02. PLN 2019

Wyniki 17.02. Puchar Dyrektora SSP w SAupraslu

Galeria

PS. Zawody rozpoczęła Pani Dyrektor SSP Supraśl Krystyna Roczniak od wręczenia pięknego pucharu Dyrektorowi SP Nr 32 w Białymstoku Lechowi Szargiejowi (nie koniecznie zasłużenie?)Zdjęcia wykonała uczennica SP 32 oraz narciarka UKS Hubal Białystok Martyna Sztachańska. Dziękujemy.

 

XIII NARCIARSKI BIEG HUBALA 2019

Email Drukuj PDF

13 Bieg Hubala 16.02.

Galeria

Pozdrawiam Lech Szargiej

   

Michał Jurgiel Artykuł

Email Drukuj PDF

Pierwszy dzień rywalizacji  w ramach Pucharu Roztocza ,Narodowego programu Rozwoju Biegów Narciarskich oraz Mistrzostw Polski Młodzików i UKS-ów  stał pod znakiem biegów sprinterskich w kategorii Open, Junior/ka A i B. Od kategorii juniora C, zawodnicy rywalizowali w biegach dystansowych.  W kategorii Open po fascynującej walce 2 miejsce zajął Krzysztof Małkiński, który musiał uznać wyższość reprezentanta Kadry Młodzieżowej  Polski Michała Skowrona. Mistrzynią Polski Młodziczek na dystansie 5 km stylem dowolnym została Hanna Popko , która po świetnym biegu nie zostawiła szans rywalkom.  Nasi młodzicy odpowiednio Jonasz Bakun 26 miejsce i Emanuel Sosnowski 27 miejsce. W ramach NPRBN w sprintach w kategorii Junior B  14 miejsce zajął Kacper Kucharski i 18 miejsce  zajął Michał Jurgiel. W kategorii Junior D w ramach NPRBN  i Mistrzostw Polski UKS-ów na dystansie 3 km bardzo dobre 16 miejsce zajął Dawid Giba, 30 miesjce zajął Jan Leżanka a 48 miejsce zajął Mateusz Tumiel. Jedyna Juniorka D Oliwia Mańczuk zajeła 38 miejsce. W najmłodszej kategorii Junior E na dystansie 3 km 10 miejsce zajął Franciszek Leżanka a 14 miejsce zajął Miłosz Mielnicki. U dziewcząt zaś 11 miesjce zajeła  Marika Jurgiel , 22 miejsce zajeła Klaudia Łukaszewicz, 29 miejsce zajeła Patrycja Milewska oraz 30 miejsce zajeła Aleksandra Pawlicz.

Galeria

Więcej…
 


Strona 1 z 37
SP32 UKS HUBAL Aktualności

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Nabór do szkół ponadpodstawowych dla klas 8

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych dla klas 3PG

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Statystyki

Odsłon : 2664123

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..