SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32
UKS HUBAL


KLUBOWE MISTRZOSTWA EUROPY - WIZYTACJA W BIAŁYMSTOKU!

Email Drukuj PDF

Galeria

22-23.03.2018r. w Białymstoku gościliśmy oficjalną delegację Europejskiej Federacji Badmintona wizytującą obiekty przed czerwcowymi Klubowymi Mistrzostwami Europy w Białymstoku. Duńczyk Jimmy Andersen i Francuz Matthieu Hechen w towarzystwie pełnomocników Zarządu Polskiego Związku Badmintona (panie: Zorika i Joanna) dokonali weryfikacji głównej areny Mistrzostw - hali Zespołu Szkół Rolniczych, obejrzeli halę treningową - Szkoły Podstawowej Nr 32, hotele - Hotel Gołębiewski, Ibis i Willa Tradycja oraz zapoznali się z projektem usług transportowych, projektem uroczystości otwarcia zawodów (planujemy w SP Nr 32) z możliwością pokazania najwybitniejszych i utytułowanych artystów z Podlasia, a także innych atrakcyjnych przedsięwzięć, które w tym czasie będą się odbywały w naszym mieście.
Nie znamy ostatecznego raportu wizytatorów, ale wiemy, że KLUBOWE MISTRZOSTAW EUROPY W BADMINTONIE odbędą się w terminie 18-23.06.2018r. w Białymstoku. Wiemy też, że głównym sponsorem organizatora Mistrzostw - Podlaskiego Okręgowego Związku Badmintona - będzie Miasto Białystok. Liczymy też na weryfikację dofinansowania ze strony Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego. Będziemy dodatkowo zabiegać o wsparcie ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz innych SPONSORÓW. Wiemy także, że Dyrektorem Organizacyjnym Mistrzostw jest pan Paweł Lenkiewicz, za uroczystość otwarcia odpowiadać będzie pan Waldemar Leszczyński i Krzysztof Bielawiec. O regionalne "jadło" podczas uroczystej kolacji dla wszystkich zawodników, trenerów i osób towarzyszących zadba pan Andrzej Wróblewski.
O innych szczegółach poinformujemy niebawem.

Lech Szargiej

 

Podsumowanie Podlaskiej Narciarskiej Ligi Szkół 2018

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Podsumowanie sezonu narciarskiego w podlaskich szkołach odbyło się 21.03.2018r. podczas ostatnich zawodów "Sprint pod górkę". Oprócz rywalizacji sportowej wręczono po 6 wyróżnień w każdej kategorii wiekowej w obrębie szkół podstawowych i gimnazjów. Do klasyfikacji zaliczono trzy najlepsze starty w czterech imprez: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego SZS, 12 Narciarski Bieg Hubala, Puchar Podlasia oraz Otwarte Mistrzostwa Miasta Białegostoku. W tym roku wszystkie zawody narciarskie odbywały się na sztucznie naśnieżonych trasach Lasu Pietrasze (niestety, skapitulował Szelment, Supraśl i Plaża Dojlidy). Gospodarz zawodów przygotował najlepszym puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczył przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Michał Kiejko. Imprezie towarzyszyło ognisko, bigos i kiełbaski przygotowane przez Szkołę Podstawową Nr 32 w Białymstoku.

Galeria

Więcej…
   

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Szkół w Badmintonie

Email Drukuj PDF

FINAŁY KRAJOWE SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W BADMINTONIE

Galeria

Już po raz drugi Białystok (a dokładniej Szkoła Podstawowa Nr 32) gościł badmintonowe reprezentacje najlepszych polskich szkół podstawowych i jeszcze gimnazjalnych dziewcząt i chłopców. Głównym organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Białymstoku z Posłem na Sejm RP panem Kazimierzem Gwiazdowskim na czele. Zawody by się nie odbyły bez wsparcia organizacyjnego SP Nr 32 i UKS Hubal Białystok. Sponsorami imprezy między innymi było Miasto Białystok oraz Podlaski Urząd Marszałkowski. Wszystkim podmiotom, także tutaj nie wymienionym, serdecznie dziękujemy.

Przez dwa dni 17 i 18 marca 2018 roku na 8 boiskach zagrało prawie 100 najmłodszych polskich badmintonistów, a pojedynków na znakomitym poziomie było na prawdę wiele. A jak wypadli Podlasianie? Oj, bardzo fajnie: 5 medali, w tym 1 złoty (SP 32 Białystok), 2 srebrne (SP 32 Białystok i SP 10 Suwałki) i 2 brązowe (SP 32 Białystok i SP 34 Białystok).

Więcej…
 

3 dzień Nieoficjalnych Mistrzostw Polski Szkół w Biegach Narciarskich

Email Drukuj PDF

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ

VIII FINAŁY OGÓLNOPOLSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
W BIEGACH NARCIARSKICH - BIAŁKA TATRZAŃSKA, 15.03.2018r. 3 dzień

Galeria

Więcej…
 


Strona 10 z 73
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Statystyki

Odsłon : 2818476

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..