SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2018-2019
2018-2019


ZEBRANIE ATOMOWYCH RODZICÓW

Email Drukuj PDF

W związku już z licznymi nieprawdziwymi plotkami na temat funkcjonowania sekcji tańca nowoczesnego ATOM przy UKS Hubal Białystok w Szkole Podstawowej Nr 32 uprzejmie zapraszam wszystkich rodziców "Atomowych" na spotkanie z  Dyrektorem Szkoły w najbliższy wtorek 23 lipca 2019r. godz. 16.00 stołówka/mała sala gimnastyczna.
Chcę Państwu przedstawić:
1. Rozliczenia finansowe z comiesięcznych Waszych wpłat na konto klubu.
2. Zasady organizacji wyjazdów na zawody (dokumentacja merytoryczna, zbieranie na ten cel środków i ich rozliczanie, odpowiedzialność prawna).
3. Zasady dotychczasowego bezpłatnego korzystania wszystkich grup ze obiektów szkoły.
Odniosę się także do plotek typu: wyrzucam ATOM ze szkoły, bo wnuczce nie podpisano wniosku o stypendium itp.
Z szacunkiem
Lech Szargiej

 
 

Drama po angielsku

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 10 i 11 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyły się przedstawienia w jęz. angielskim w wykonaniu uczniów klas 4a, i 4e. Mali aktorzy przygotowywali się do swoich ról od 2 miesięcy w ramach pracy z projektem. Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom naszego teatru, gdyż nie tylko wykazali się umiejętnościami aktorskimi, ale przede wszystkim pokazali odwagę mówiąc w obcym języku przed publicznością, uczyć się bawiąc i pracować w grupie.

opiekun grupy: Julita Popowska

 
 

ŻYWA LEKCJA BIOLOGII Oliwii Kwasowskiej dla klasy VIIIC i VIIB

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Galeria

W ramach prezentacji swoich zainteresowań uczennica Oliwia Kwasowska z kl. VIIIc zorganizowała na jednej z lekcji biologii niezwykłe spotkanie z hodowanymi przez siebie zwierzętami. Uczennica przyniosła do szkoły i zaprezentowała: agamę brodatą, gekona lamparciego, modliszkę gwinejską i modliszkę oczkową. Dziewczynka interesuje się  terrarystyką od roku 2014, kiedy to nabyła swoje pierwsze zwierzę  - gekona lamparciego, a rok później - agamę brodatą. Obecnie posiada w swojej hodowli: 12 modliszek, skorpiona, agamę i cztery gekony. Oliwia chętnie opowiada ciekawe historie związane z hodowanymi zwierzętami i udziela wskazówek dotyczących ich hodowli. Dzięki niezwykłemu hobby dziewczynki uczniowie z klasy VIIIc i VIIb mogli usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat wymagań, zwyczajów i środowiska życia tych zwierząt. Dzieci obserwowały przyniesione gady i owady, dotykały je, dzieliły się spostrzeżeniami i wrażeniami.

Gratuluję Oliwii tak wspaniałych zainteresowań !!!

Zapraszam do galerii zdjęć z tej niezwykłej lekcji biologii

Elżbieta Woroniecka

 
Strona 1 z 13
SP32 Galeria 2018-2019

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

Statystyki

Odsłon : 2979983

Tę książkę warto mieć..