SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

21.02 - Dzień otwarty w SP32

XIX Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019

Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019 pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Północno-Wschodni.

TERMINARZ WYSTAWY
1. Nadsyłanie plików zdjęciowych i wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 29.03.2019 r.
2. Obrady Jury do 12.04.2019 r.
3. Powiadomienie o werdykcie jury do 15.04.2019 r.
4. Otwarcie wystawy 25.05.2019 r.

Konkurs o zasięgu ogólnopolskim, szczegóły w regulaminie i na stronie konkursu.

Więcej informacji na stronie konkursu.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap wojewódzki dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Uczniów biorących udział w eliminacjach, zapraszam 27 lutego (środa), na godzinę 9.30 do Szkoły Podstawowej Nr 32 im. mjr  Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal  w Białymstoku, ul. Pietrasze 29

dojazd autobusami linii nr 9, 100
Spotkanie organizacyjne odbędzie się o godz. 9.30 na holu przed sekretariatem gimnazjum

Każdy uczestnik powinien posiadać kartę kodową podpisaną przez dyrektora szkoły, do której uczęszcza oraz przez rodzica/prawnego opiekuna, legitymację szkolną, a także nieścieralny długopis.

Telefony komórkowe uczniowie zostawiają u swoich opiekunów.

Konkurs rozpoczyna się o godz. 10:00, trwa 90 min. Uczniowie spóźnieni nie będą wpuszczani na konkurs.

Szkoła nie udostępnia testu konkursowego, będzie on zamieszczony na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Członków Komisji, powołanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, zapraszam na godzinę 9.15 do sali nr 30 .

Zgodnie z Regulaminem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego:

W terminie 2 dni od daty przeprowadzenia stopnia wojewódzkiego prezydium wojewódzkiej komisji konkursowej weryfikuje prace uczestników.

Przewodniczący wojewódzkiej komisji konkursowej w ciągu 3 dni od dnia przeprowadzenia stopnia wojewódzkiego ogłasza wyniki konkursu.

Wyniki są ogłaszane na stronie internetowej szkoły będącej siedzibą wojewódzkiej komisji konkursowej.

Listy finalistów i laureatów konkursu są publikowane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Dyrektor szkoły, do której uczęszcza uczestnik konkursu, powiadamia go o wynikach uzyskanych przez niego na stopniu wojewódzkim, a po ogłoszeniu listy laureatów – o terminie i miejscu uroczystości wręczenia przez Podlaskiego Kuratora Oświaty zaświadczeń laureatom.

Informacje dotyczące wglądów do prac zostaną umieszczone na stronie szkoły wraz z wynikami.

Katarzyna Charyton – Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Konkursu Historycznego

Informacje dotyczące grypy

ulotka

Wpłata za obiady

WPŁATY ZA OBIADY

- 63 zł uczeń

- 120,54 zł nauczyciel

(za okres od 01.03. – 31.03.2019r.)

SP32 Zamówienia publiczne