SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

HANIA POPKO Z MEDALEM PANA PREZYDENTA!

Email Drukuj PDF

NARCIARKA HANIA POPKO I JEJ MISTRZ ADAM ROSZKOWSKI UDEKOROWANI!

Galeria

Tym razem uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/20 odbyła się 02.09.2019r.  w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Radzymińskiej. We wszystkich szkołach Miasta Białegostoku naukę rozpoczęło ponad 49 tys. uczniów, najwięcej w szkołach podstawowych – ponad 21,5 tys. W szkołach średnich uczy się teraz ponad 17,5 tys. uczniów, w tym ok. 9,1 tys. w liceach, ponad 6,8 tys. w technikach, ok. 1,3 tys. w branżowych szkołach I stopnia.

Więcej…
 

STYPENDIA MOTYWACYJNE DLA UCZNIÓW I JESZCZE COŚ...

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 

Galeria

3 września 2019r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych przy ul. Słonimskiej 47/1 dokładnie 321 młodych osób (przed rokiem 290) otrzymało z rąk Prezydenta Białegostoku Tadeusz Truskolaskiego stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce, w dziedzinie twórczości artystycznej oraz za myśl techniczną. Wśród nich są uczniowie i absolwenci białostockich szkół. To m.in. laureaci konkursów i olimpiad, artystycznych konkursów i turniejów, autorzy innowacyjnych projektów technicznych. W sumie do zdolnych uczniów i absolwentów trafi ponad 547,6 tys. zł.

Więcej…
 

Tydzień z emotikonami

Email Drukuj PDF

Jak podają różne źródła  19.09.1982 r. o godzinie 11.44 po raz pierwszy użyto znaczka składającego się ze znaków przestankowych, któremu nadano określone znaczenie :-) W tym roku emotikony obchodzą więc 37 urodziny!

Nie sposób wyobrazić sobie współczesnego komunikowania się bez emotikonów oraz ich młodszych wersji obrazkowych tzw. emoji. Na stałe zagościły w języku jako dodatek podkreślający emocje towarzyszące przekazywanej informacji lub wręcz jako samodzielna informacja.

W SP 32 przeprowadzono akcję samorządową polegającą na przygotowaniu przez poszczególne klasy gazetek ściennych przedstawiających emotikony: najpopularniejsze, ulubione, mniej znane, atrakcyjne graficznie. W efekcie na tablicach obok sal lekcyjnych można było obejrzeć sposób ich wykonania, poznać te mniej znane,  przypomnieć znaczenia tych rzadziej stosowanych. W galerii – prezentacje gazetek poszczególnych klas.

 

Zawody I stopnia XIV Olimpiady Informatycznej Juniorów rozpoczęły się!

Email Drukuj PDF

Zawody I stopnia XIV Olimpiady Informatycznej Juniorów rozpoczną się 16 września. Rejestracja będzie dostępna z dniem rozpoczęcia zawodów poprzez System Informatyczny Olimpiady (SIO2).

Przed zawodami zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi materiałami dla zawodników, które zawierają m.in.:

 

12 Bieg Hubala zapowiedź dogrywki

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czytaj więcej
 


Strona 6 z 212
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Statystyki

Odsłon : 2761363

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..